28 Şubat 2013

Atlantik Halı Defolu Ürünü Satıyor!

Atlantik halı Ankara batıkent mağazasından sözde fırsat ürünü olarak aldığımız halıların ikisi eve teslimatı yapıldığında fabrikadan dokuma hatalı olarak gönderildi. Bu hatayı mağaza personeli kabul diyor ve halılar fabrikaya gönderiliyor. Sonrada ürünlerinizde hata yoktur diye geri gönderiliyor.

Satan mağaza hatanın olduğunu görüyor ama fabrika görmemiş gibi yapıyor.Fabrikadan B. hanımla da görüştüğümüzde de ürünün fırsat ürünü olduğunu bu tarz şeylerin olabileceğini söylüyor. Kardeşim satarken böyle bir bilgi vermiyorsunuz ama ürün defolu çıkınca olabilir ne demek. Mağazanın da bu ürünlerin böyle olabileceği konusunda bilgisi yok. Artık durumu THH çözecek.

Mert 1.147 Okunma

Cevaplar

  • Mert'in Teşekkür Mesajı05 Mart 2014

    Sonuç olarak THH para iadesine karar verdi ve firma parayı geri yatırdı.

  • Atlantik Halı Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimiz; Almış olduğu ürünü mağazamıza götürmüş ve hatalı olduğunu beyan etmiştir. Mağaza personelimiz müşterimizin içi rahat etsin diye ürünü fabrikaya gönderdiğini ifade etmektedir. Yapılan incelemede üründe üretim kaynaklı bir hata görülmemiş ve müşterimize iletilmiştir. Bu halılar düşük fiyatta fırsat ürünü olarak dokunmuş ürünlerdir. ‘Müşterimiz ürünlerin fırsat ürünü olduğunu bilerek satın almıştır.’

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön