Mert Nizami I. Teşekkür Mesajı

Sonuç olarak THH para iadesine karar verdi ve firma parayı geri yatırdı.

Atlantik Halı Defolu Ürünü Satıyor!

Mert Nizami I. |

Atlantik halı Ankara batıkent mağazasından sözde fırsat ürünü olarak aldığımız halıların ikisi eve teslimatı yapıldığında fabrikadan dokuma hatalı olarak gönderildi. Bu hatayı mağaza personeli kabul diyor ve halılar fabrikaya gönderiliyor. Sonrada ürünlerinizde hata yoktur diye geri gönderiliyor.

Satan mağaza hatanın olduğunu görüyor ama fabrika görmemiş gibi yapıyor.Fabrikadan B. hanımla da görüştüğümüzde de ürünün fırsat ürünü olduğunu bu tarz şeylerin olabileceğini söylüyor. Kardeşim satarken böyle bir bilgi vermiyorsunuz ama ürün defolu çıkınca olabilir ne demek. Mağazanın da bu ürünlerin böyle olabileceği konusunda bilgisi yok. Artık durumu THH çözecek.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert Nizami I.
  05 Mart
  20:47

  Sonuç olarak THH para iadesine karar verdi ve firma parayı geri yatırdı.

 • 15 Nisan
  10:01

  Müşterimiz;
  Almış olduğu ürünü mağazamıza götürmüş ve hatalı olduğunu beyan etmiştir. Mağaza personelimiz müşterimizin içi rahat etsin diye ürünü fabrikaya gönderdiğini ifade etmektedir. Yapılan incelemede üründe üretim kaynaklı bir hata görülmemiş ve müşterimize iletilmiştir. Bu halılar düşük fiyatta fırsat ürünü olarak dokunmuş ürünlerdir. ‘Müşterimiz ürünlerin fırsat ürünü olduğunu bilerek satın almıştır.’