AtikerMüşterisine sahip çıkmıyor

Alper T. |

İzmir bayilerinizden Efe otogaza 35 BAU 36 plakalı Citroen C4 aracıma Atiker marka OBD sistem olarak anlaştığımız ve çok uygun fiyatlı yapıyorum, arıza ışığınızda yanmayacak denilerek 17.06.2013 te aracıma lpg takıldı. 10 gün sonra aracımın benzin pompası yandı. Çünkü bayiniz tarafından benzin pompası regülatörü takılmadığı tespit edildi. Sisteminde OBD olmayabileceğini düşünerek İzmir distribütör üne gelerek aracın Lpg sisteminin Obd olmadığını tespit ettirdim. Burada bayiniz yalanları ile Atiker markasının adını lekelemiş ve markanın müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışını ayaklar altına almıştır. Şuanda bayiniz E** Otogaz tarafından mağdur edilmiş bulunmaktayım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper T.
  21 Temmuz
  09:46

  ŞİKAYETİN HİÇ BİR ÖNEMİ YOK ATİKER İÇİN , ÇÜNKÜ ÇÖZÜM ÜRETMEDİKLERİ GİBİ MÜŞTERİYİ İNSAN YERİNE KOYUP ŞİKAYETİ ARAŞTIRMA ZAHMETİNE GİRMEDEN BAŞTAN SAVIYORLAR,, ÇEVREMDEKİ HERKESE ATİKER DEN UZAK DURMALARI GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM !!

 • Alper T.
  17 Temmuz
  18:20

  Evet bu şikayetimden 2 gün önce müşteri hizmetlerinin atmış olduğu mail aşağıdadır !! Ve Bu gelen mail müşteri memnuniyetini veya mağduriyetini gidermemekte sadece ne halin varsa gör istediğin yere şikayet et anlamı taşımakta. Bense Atikerin yetkililerinden sorunuma çözüm talep ediyorum.

  ""Sayın Müşterimiz,

  Atiker olarak hiçbir müşterimizin haklarını araması konusunda engelleyici bir tavır izleyemeyiz..

  Saygılarımızla,
  Atiker Müşteri Hizmetleri
  444 2 285 ""

 • 17 Temmuz
  15:21

  Sayın Yetkili,

  Gerekli bilgilendirmeler E-mail yolu ile yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Atiker Müşteri Hizmetleri
  444 2 285