08 Kasım 2016 #6883218

Atiker Önder Otogaz İnsanları Kandırıyor

Yani aldığım aracımın LPG sistemi 9 yılı doldurduğu için, daha önceki aracıma LPG taktırdığım Başkent Oto sanayideki Önder Otogaz firmasına gidip Atiker gold taktırmak istediğimi söyledim. Diğer yerlerde 1350 gibi fiyatlar almama rağmen 1500 liraya takarız dediler. Bende yeter ki sağlam iş yapın, tamam istediğiniz fiyatı vereyim dedim. Sonrasında
tesadüf başka bir yerde aracın yakıtı fazla diye gaz ayarı yaptırırken, enjektörlerin gold enjektörü olmadığını öğrendim.


Geri taktırdığım yere döndüğümde firma sahibi olduğunu söyleyen e*** isimli arkadaş, laf saya saya goldun enjektörünü geri taktı ama bir tonda laf etti. Bir daha benim dükkanıma gelme dedi. Garanti kapsamında bile olsa geri gelme dedi. Bende bu durumu ostim'de toptancısı olan Üstün Otogaz firması yetkililerine anlattığımda benim haklı olduğumu ve yapılan işin yanlış olduğunu dile getirdiler ve yardımcı oldular.

Mustafa 8.578 Okunma

Cevaplar

  • Atiker Temsilcisi10 Kasım 2016

    Sayın Yetkili, Gerekli bilgilendirmeler E-mail yolu ile yapılmıştır. Saygılarımızla, Atiker Müşteri Hizmetleri 444 2 285

  • Mustafa07 Kasım 2016

    Bu şikayet amacım insanların dikkatli olmasını sağlamaktır. Ben şanslıyım tesadüfen yapılan işi erken öğrenip müdahale edebildim. Olayı fark etmeseydim kandırılmış olacaktım. Firma sahibi olan arkadaş bu işi benden iyi mi biliyorsun gold enjektörü sıkıntı çıkarıyor ondan bunu taktım dedi. Bunu bana montajdan sonra söylediği için yaptığı açıklamanın hiçbir önemi yok. Madem müşteriyi düşündüğünden bunu yaptı o zaman bunu montaj esnasında bana söylemeliydi. Sağ olsun toptancı olan üstün otogaz firması sahibi servet bey bu hadisede kesinlikle haklı olduğumu ve bundan sonraki aşamada garanti ile alakalı bir sıkıntı yaşandığında her türlü yardımcı olacaklarını dile getirdiler. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön