21 Ocak 2014 #2248506

Atiker Bayi İlgilenmiyor

Bundan 3 ay önce Atiker marka aracıma Lpg taktırdım. Aracım benzinde 40 krş yakıyor Alfa Romeo 1.4 2000 model ve Lpg taktırdıktan sonra aracım 30 krş yakmaya başladı. Yaklaşık 1 ay önce bakım için tekrar servise gittim bir kaç ayar yapıldı filtre değişti şimdide aracım 35 krş yakmaya başladı.


Ustalara durumu anlattığımda bana bunun normal olduğunu ve siz ne bekliyordunuz ki gibi cevaplar verdiler. Ürünü alırken çok iyi davranıyorlar fakat sattıktan sonra sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar. Şuan ben aracımı benzinde kullanıyorum çünkü Lpg ile benzin arasında hiç bir fark kalmadı. Bende o yüzden aracımı benzinde kullanıyorum. Sizden bana bu konuda yardım etmenizi bekliyorum.

Aşkın 773 Okunma

Cevaplar

  • Aşkın23 Ocak 2014

    bölge disbirtör tarafından arandım ama benden aracımın deposunu benzin doldurmamı ve o şekilde testlere tabi tutulacağı tarafıma söylendi.Ben 1 depo benzin doldurabilsek zaten lpg taktırmam.artı keyfe kederde söktürmek istesem zaten söktürmem aracımı tanıyan yakıtını bilen benim siz kendiniz emin olmak için benden depoyu doldurmamı istiyorsunuz.1 depo benzinin fiyatından haberiniz yok sanırım.Eğer siz dolduracaksanız depoyu buyurun test edin.Ama onuda yapmıyorsunuz.Ben hakkımı sonuna kadar arayacagım.Aracı bayiye götüreceğim.Bana mantıklı birşey söyleyin bende onu yapayım.

  • Atiker Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Gerekli bilgilendirmeler E-mail yolu ile yapılmıştır. Saygılarımızla, Atiker Müşteri Hizmetleri 444 2 285

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön