30 Kasım 2015

Atiker Proje Parası İstendi.

Kocaeli Körfez ilçesinde Dem-Al isimli bayinize bu gün 1 yıl önce değişmiş olan regülatörde sıkıntı olduğu için gittim ama garantisinin dolduğunu söylediler. 1 yılmış ürün garantisi. Ben de yenisinin fiyatını sorduğumda 200 ürün ve değişim ücreti 50 lirada proje parası istediler. Yoksa muayeneden geçmezmiş. Şimdi soruyorum 1 yıl öncede değişmişti o zaman proje yoktu zaten bu arabanın ruhsatında LPG olduğu yazıyor bu nasıl bir para yolma sanatıdır?

Yıllardır LPG takılı araçla muayeneye giderim kimse markasına bile bakmazken adam kalkıpta regülatörün mü seri numarasına bakacak. Regülatörü değiştirmedim ama tekrar aynı bayiye gidersem kavga çıkartırım.

Yener 2.158 Okunma

Cevaplar

  • Yener'in Teşekkür Mesajı30 Kasım 2015

    Evet arkadaşlar öncelikle Atiker müşteri hizmetlerindeki arkadaşlara ve şikayetvar ekibine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşların göstermiş oldukları yoğun ilgi ve alaka konusunda gerçekten çok şaşkınım. Regülatörüm bu gün bayi tarafından sökülerek ana merkeze garanti süreci için gönderildi. Beni memnun eden bu kısım değil de ilk defa aldığım bir ürünün arkasında duran bir firmayla karşılaştım ve ilk defa bir üreticinin müşteriye bu kadar önem verdiğini gördüm. Regülatörü değiştiremiyoruz deyip geri iade etseler dahi zoruma gitmez. Gerçekten ilk defa bir üreticinin tüketicinin arkasında durduğunu ve savunduğunu gördüm. Emeği geçen herkese tşk.

  • Atiker Temsilcisi30 Kasım 2015

    Sayın Yetkili, Gerekli bilgilendirmeler E-mail yolu ile yapılmıştır. Saygılarımızla, Atiker Müşteri Hizmetleri 444 2 285

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön