28 Şubat 2015

Atig Yatırım Alış-Satış Farkı (Spread) Ve Asılsız Beyan!

Atig Yatırım FX tarafından yapılan ' alış-satış farkı oranları' teklifi doğrultusunda, 26 Şubat 2015'de 'Real hesap' açtım. Birkaç işlem yaptıktan sonra, anlaşmış olduğumuz alış-satış farkı oranlarının iki mislinden fazla bir oranla işlem yaptığımı fark ettim.

Kuruma durumu telefon ile bildirdim. Bir yanlışlık olduğunu ve düzelteceklerini bildirdiler, fakat düzeltme sadece bir parite üzerinde yapıldı. Ben de 27/02/2015'de hesabımı kapattım. Kısacası ben yapılan oyunu fark ettiğimde yanlışlıkla oldu imajı vermek istediler, fakat yapılan aldatmaktan başka bir şey değildir. (Alış-satış farkı oranları tablosu tarafıma bir e-mail ile iletilmiştir. Gerektiğinde bu belgeyi gösterebilirim).

Mustafa 3.274 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Mart 2015

    Foreks'te işlem yapmak isteyenler; Yatırım kurumları tarafından size taahhüt edilen alış-satış farkı (Spread) ve posisyon saklama (Swap) oranlarını mutlaka kontrol ediniz. Uygulamada haksız olarak farklılıklar yapabiliyorlar.

  • Atig Yatırım Temsilcisi04 Mart 2015

    Sayın Mustafa A. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size telefon yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış ve kurumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.atig.com.tr iletişim linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren Atigmenkul Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan Sizin İçin Burdayız İletişim Formu’ndan veya (0212) 396 11 11 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. ATIG Yatırım Menkul Değerler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön