Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Atatürk Üniversitesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Atatürk Üniversitesi DGS İle Kayıt Yaptırdım Fakat YKS İle Kayıt Yapıldı Olarak Görünüyor!

11.242
Büşra
Büşra 21 Eylül 2021 14:21

Atatürk Üniversitesi'ne DGS ile yerleştim fakat çağrı merkezi kayıt sorgulamadaki telesekreter YKS ile kayıt yapıldığını söylüyor ben YKS sınavlarına bile girmedim ayrıca sistemde sınav merkezi tercihi yapamıyorum yani öyle bir seçenek yok obs sistemimde üstelik 3 sınıf olmam gerekirken 1. Sınıf olarak görünüyorum hiçbir şey düzgün değil nasıl bir sisteminiz var bu kadar insani mağdur edemezsiniz acilen düzeltilmesini istiyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
90
13 Kasım 2022

Atatürk Üniversitesi Derslerimi Bulamıyorum

Ben DGS den lisans tamamlamak için 3. Sınıf kamu yonetimi öğrencisi olarak bu yıl kayıt yaptırdım. Ben derslerimi bulamıyorum anlamadım. Bana yardımcı olur musunuz? Atauni nin sistemi farklı çok zorlanıyorum. 3. Sınıf 5güz donemi ve 6 Bahar dönemimi oluyor. Anlayamadım bir şey.

profile
10.612
08 Ağustos 2022

Atatürk Üniversitesi AÖF Yaz Okulu

Ata AÖF sistemine kayıt olurken yaz okulu ve bütünleme sınav hakları olduğu için tercih ettik. Şimdi ise yaz okulu açıp açmayacağımız net değil şeklinde geri dönüşler alıyorum. Bu keyfi olarak karar verilebilecek bir durum değildir. Öğrenciler planlarını buna göre yapıp DGS sınavına giriyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Banu
Banu
 

Aynı durum bende de mevcut. Okulla görüştüm. İntibak döneminde durumun düzeleceğini sistemde 3. Sınıf göründüğümü ve DGS ile geldiğimi söylediler. Muhtemelen çağrı merkezindeki ses kaydında hata var. :) İntibaklar önümüzdeki hafta başlıyor ve okul otomatik olarak yapıyormuş. Bilginiz olsun :)

Ayşenur
Ayşenur
 

Benimde başıma aynı durum geldi ve kimseyle iletişime geçemiyorum nasıl düzelecek hiç bilmiyorum