Atasun'un Sorumsuzluğu Ve İhmalleri

Siber Siber01 Ağustos 2019 22:54

Aralık ayında Bursa Carrefour şubesinden gözlük aldım ancak 20 günde geldi. Sürekli camı düşüyordu bırakıyordum tekrar 3 5 gün bekletiyorlardı. Hazır deyip 2 saat mağazada bekletip oldu denip tekrar bozuluyordu artık sinirlendim sanki dalga geçer gibi gitmesek yapmayacaklar ben gidince başlıyorlardı ve baştan savma iş yapıyorlardı.

2 ay böyle sürüp sonunda yaptılar ama çalışanların laubali tutumları artık iptal edemezsiniz 1 ayı geçti demeleri vs. Zaten gözlüğün gelmesi 2 ay sürdü ve gözlük kullanan birisi olarak çok zorluk çektim ve bir daha alışveriş yapmayacağım dedim ve ailecek alışveriş yaptığımız şube başka şubesinden bile gözlük almadık. 28.07.2019 tarihinde çerçeve kırılmasından dolayı tamir için gittim. İstemeyerek olsa sigortası olduğu için çerçeve parası vererek tekrar gözlük siparişi verdim ve daha önceki şikayetimi söyledim ve böyle olmamasını istedim. 01.08.2019 tarihinde arayarak gözlüğümün durumunu sordum ve akşam 20.00'da hazır alabilirsiniz dediler. 20.00'da tekrar aradım geliyorum diye tamam dediler.

Gittiğimde camlarda problem var problemli yollamışlar tekrar sipariş verdik yarın öğleden sonra hazır dediler biz sizi ararız. Ben de siz dalgamı geçiyorsunuz sizi 2 kere aramama rağmen tamam deyip çağırıyorsunuz gelince kusura bakmayın diyorsunuz. Artık burama kadar geldi. Böyle sorumsuz bir firma olamaz. Resmen insanlarla dalga geçip ancak satana kadar sonrası müşteri önemi sıfır reklamlarla hiçbir alakası olmayan resmen esnaf dükkanı bir kurum. Sondu bu.

Bir daha asla ama asla farklı şubesinden bile alışveriş yapmayacağız ailecek. Bu kadar kalitesiz sorumsuz baştan savma iş yapan firma yoktur. Sizin bu yaşattıklarınızın özrü kabul edilemez.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Atasun Optik Logo Atasun Optik 09 Ağustos 2019 19:01

Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden, ilgili Atasun Optik bayisi tarafından işleminiz ile ilgili yardımcı olunduğu bilgisi teyit edilmiştir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler