sta-4-hoverİyi Çözüm

Atasun Sapı Kırık Olan Gözlüğüme Red Cevabı Verdi!

Medine Medine11 ay önce

2017 Mayıs ayında Armani marka gözlük aldım ve 1 sapı kırıldı incelemeye gönderdiğimde 1 sapı kırık olan gözlüğüme red cevabı geldi gözlüğüm incelemeden geldiğinde 2 sapı kırık bir şekilde bana iade edildi o an sinirden hiçbir şey yapmadım aldım ve sustum.

Sonra başka bir şubesinden tekrar incelemeye gönderdim ve gene red cevabı geldi onu kabullendim ve sap taktırmak istedim bana orijinal saplar 200 küsur dedi şimdi ben bu gözlüğün sapının biri kırık halde vermişken diğer sapını kıran kendileri olduğu için kendileri karşılaması gerekiyor.

Bunun için elimden geleni yapacağım koskoca firmanın yaptığı ayıba karşı hiçbir şekilde yılmayacağım ve gerekli yerlere şikayetimi bildirip sizi çok pişman edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Atasun Optik Logo Atasun Optik 9 ay önce

Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden, ilgili Atasun Optik bayisi tarafından işleminiz ile ilgili yardımcı olunduğu bilgisi teyit edilmiştir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Atasun Optik Logo Atasun Optik 11 ay önce

Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler