30 Ocak 2014 #2266105

Atasun Optik'ten Aldığım Çerçeve İlk Gün Kırıldı Para İadem Yapılmadı!

Ankara Gordion AVM'deki Atasun Optik'ten 02.01.2014'de, yakın görüş yarım çerçeve gözlük aldım. 06.01.14 sabah ilk taktıktan 1/2 saat sonra, sağ cam vidalama yerinden çatladı. Faturamı alarak 07:01'de önce Metrocity mağazasına gittim. Yetki belgeleri yenilendiği için işlem yapamadıklarını, fatura tarihi sonrası 7 gün içinde koşulsuz iade yapabileceğimi söylediler.


Kanyon AVM'ye yönlendirdiler. Müdür saat 19:15'de yoktu. Y**** Bey, hiçbir şey yapamayacaklarını söyledi. Tartışarak, çerçeve bedeli 109 TL'nin Kredi Kartı hesabına iadesi işlemini yaptırabildim.


15 gün içinde hesaba geçer dediler. Bugün 24. gün hiçbir iade yok. Bravo, emsalsiz müşteri memnuniyet hedefleri ve çözüm odaklılık anlayış ve başarıları için!

Derya 455 Okunma

Cevaplar

 • Derya02 Şubat 2014

  Müşteri memnuniyeti hedefi ve çabası olmayan bir firma. Reklamlarına aldanarak, alışveriş yaptığım için son derece pişmanım.Sadece,Ankara Gordion AVM' de görevli Erhan Bey' e, nezaketi ve çabaları için çok teşekkür ederim. Çevremdeki herkesi de, bu firmayı tercih etmemeleri için uyarıyorum.Saygılarımla.

 • Atasun Optik Temsilcisi30 Ocak 2014

  Merhaba Pelin Hanım, Kredi kartına yapılan çekimlerde para iadeleri çekim yapılan taksit sayısınca geri ödenmektedir. Saygılarımızla, Atasun Optik

 • Derya30 Ocak 2014

  Merhabalar, İşlemleri başlatmak için biraz geç kalınmadı mı? Bu arada gözlüğü satın aldığım Ankara Gordion AVM şubesi yetkilisi Sn. Erhan Aslan' ı şikayetimi girmemi takiben aradım ve gelişmeleri bildirdim. Büyük bir nezaket ve ilgi ile karşıladı; hemen Genel Müdürlükle irtibata geçeceğini söyledi ve sizlerden bu bilgi gelmeden önce beni arayıp, takibini yaptığını mutlaka gün içinde dönüş yapılacağını belirtip, özür diledi. Kendisi bence Atasun' un vitrin yüzü olmalı; müşteri memnuniyeti odaklılığı, insiyatif kullanma yetisi ve nazik yaklaşımı için örnek alınmalı; kendisine çok teşekkür ederim. Bu arada, bunları yazarken şimdi "ödemenin 18.01 tarihinde yapıldığı" bilgisi mail olarak iletildi. Bankamı arayıp bilgi alacağım hemen. "Şikayetvar" yetkililerine ve Atasun Optik' te Erhan Bey başta olmak üzere; bu sonucu alabilmeme emek veren kişilere çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • Atasun Optik Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön