17 Eylül 2013
Yorum Yap
#2016319

Atasun Optik Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Eşimle birlikte 12. 09. 2013de verdiğim siparişimi 16. 09. 2013 de saat 19 da teslim alabileceğime dair cep telefonuma sms geldi teslim almaya gittiğimde gözlüğümün olmadığını söylediler. Eşimin gözlüğünün yapıldığını ve onları teslim alabileceğimi söylediler ödemeyi kredi kartıyla 3+3 toplam 6 taksit olacağını söylediler kart çıktısına baktığımda 3 taksit yapıldığını gördüm nedenini sorduğumda size yanlış bilgi verilmiştir denildi.


Söyleneni anlayamayacak bir rahatsızlığım bulunmamakta. Büyük firmalar müşterilerini kafalarına göre oynatmaktan vazgeçmeli. Sonuçta bizlerin sayesinde ayaktalar.

Cihangir 215 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir20 Eylül 2013

    17.09.2013 de mağaza sorumlusu kişi beni aradı ve gözlüğümün yapıldığını istediğim zaman gidip alabileceğimi benimle özel olarak ilgileneceğini kibar bir dille anlattı. Gittiğimde gözlüğümü bana teslim ettiler ve güneş gözlüğümün camlarının geldiğini 1-2 saat sonra alabileceğimi söyledi ben de işimi garantiye almak için saat 19 da mağazaya gittim, görevli personel atölyedeki arkadaşının eline özellikle verdiğini buna rağmen güneş gözlüğümün yapılmadığını söyledi. Adresimi bırakmamı, yaşanan aksaklıktan dolayı kendisin bizzat teslim edeceğini belirtti. Burada kişilerle bir sıkıntım yok şikayetimde belirttiğim gibi müşterileri sayesinde ayakta kalan firmalar biraz daha dikkatli olmalı.

  • Cihangir18 Eylül 2013

    Dün öğlen mağaza sorumlusu kişi beni aradı ve gözlüğümün yapıldığını istediğim zaman gidip alabileceğimi benimle özel olarak ilgileneceğini kibar bir dille anlattı. Gittiğimde gözlüğümü bana teslim ettiler ve güneş gözlüğümün camlarının geldiğini 1 2 saat sonra alabileceğimi söyledi ben de işimi garantiye almak için saat 19 da mağazaya gittim, görevli personel atölyedeki arkadaşının eline özellikle verdiğini buna rağmen güneş gözlüğümü yapmadığını söyledi. Adresimi bırakmamı, yaşanan aksaklıktan dolayı kendisinin bizzat teslim edeceğini belirtti. Burada kişilerle bir sıkıntım yok şikayetimde belirttiğim gibi müşterileri sayesinde ayakta kalan firmalar biraz daha dikkatli olmalı. İnsanların parasını alıp onlara kendi istedikleri gibi davranamazlar.

  • Atasun Optik Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

Ziyaretçi Yorumları