12 Aralık 2018
Yorum Yap
#11293054

Atasun Optik Yalan Söyleyen Çalışanlar!

Atasun'dan aldığımız gözlüğü camlarda çatlama sebebi ile garantiye gönderdim, 20 iş günü içinde haber verilmedi ve mağazaya ilk gittiğimde ürün yoktu, ertesi gün tekrar gittiğimde ürün gelmiş siz aranmışsınız, haber verilmiş, mesaj atılmış gibi yalanlar sıralanmaya başlandı, ürünü almadım ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı aradığınızı oraya kanıtlamalarını söyledim tabii ki de kanıtlayamadılar ve Hakem Heyeti ücret iadesinde karar kıldı, bu kararı mağaza müdürü genel merkeze bildirmeyerek yeni cam teklif ederek konuyu kapatmak istedi, genel merkeze şikayet kaydı oluşturduğumda genel merkezin hiçbir tebligat ve karardan haberdar olmadıklarını öğrendim daha sonra bilirkişinin yanlış hesaplaması üzerine mağaza müdürü hakem heyetinin kararına itiraz etti ve doğru fiyatlandırma üzerinden tekrar karar çıktı ve çıkalı 2 hafta süre geçmesine karşın genel merkezi aradığımda hala mağazadan tebligatın gelmediği söylenmekte ve her seferinde genel merkeze tebligat belgelerini e-posta ile ben göndermekteyim. Bu kadar büyük kurumsal bir firmanın böyle insanlar ile çalışması hayret uyandırmaktadır.

Hasan Hasan 1.603 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan18 Aralık 2018

    Berbat bir firma kimsenin kimseden haberi yok her arayan farklı bir şey söylüyor kaba, vasıfsız çalışanlarla dolu bir firma. Kurumsallıkla alakaları bulunmamakta.

  • Atasun Optik Temsilcisi18 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden işlem yapmış olduğunuz Atasun Optik noktasını ziyaret etmeniz halinde yardımcı olunacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları