20 Temmuz 2018
#10688025

Atasun Optik Vida Gevşemesi ve Sorunu Çözümsüz!

Atasun'dan aldığım gözlüğün vidası gevşemesinden dolayı camı düştü ve mağazaya sorun bildirmek için götürdüğümde sadece vidası sıkılıp yollandı yuvasında problem var ki sürekli gevşiyor başka herhangi bir işlem yapılmayıp yollandım. Sonrasında cam 2. kez düştü ve kullanılamaz duruma geldi. Bunun için tekrar mağaza gittiğimde vida gevşemesinden dolayı cam düşmesinin kullanıcı kaynaklı olduğunu belirtip yüzüme dahi bakılmadan bunun için hiçbir şey yapmazlar dedi yine de gönderdim gözlüğü ama hiçbir şey yapılamadı bana ücretli olarak cam satılmaya çalışılıyor. Her şey satış yapılana kadar Atasun hakkında binlerce şikayet var önceden okusaydım asla almazdım. Bu konuda işlem yapılmaz ise Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım.

Esma Esma 875 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esma24 Temmuz 2018

    Sorunum Atasun Optik tarafından tarafıma bilgilendirme yapılarak kullanıcı kaynaklı olduğu yeniden belirtilmiştir. Umarım yeni gözlük alacak olanlar benim gibi hataya düşmeyip bu şikayeleri okurlar. Garantili diye satın aldığınız ürünü kılıfına uydurup garanti dışı bırakıyorlar. Ben hakkımı Tüketici Mahkemesinde arıyor olacağım. Sizlere tavsiyem asla Atasun'dan gözlük almayın. Garantisi yok maalesef.

  • Atasun Optik Temsilcisi23 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler