26 Aralık 2018
#11358087

Atasun Optik Tamir Süresi!

Atasun Optik'ten almış olduğum Emporio Armani marka numaralı gözlüğü 11.12.2018 tarihinde garanti kapsamında Atasun Optik'in Ümraniye mağazasına götürdüm. Tamir süresinin azami 21 iş günü olduğu söylendi. O tarihten bu yana gözlükle ilgili hiçbir gelişme tarafıma iletilmiyor. Gözlüğün tedarikçi firmaya gittiği söyleniyor. Sağlık maksatlı bir gözlükte 16 gün olmasına rağmen bir dönüş olmaması kabul edilebilir mi? Arabanı bile yıllık bakıma veriyorsun, öğleden sonra alıyorsun. Basit bir gözlük 16 gündür nasıl bir incelemeden geçiyor? Bunu tüketiciyi bezdirmek için mi yapıyorsunuz?

Mehmet Mehmet 5.259 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet05 Ocak

    Gözlüğü size teslim ettiğim tarih olan 11 Aralık'tan bu yana 25 gün geçmiş. Sağlık sorunları nedeniyle kullanılan bir gözlük için, 25 gün sonunda tek söyleyebildiğiniz "inceleyip döneriz" mi? Bu herhalde müşteri memnuniyetinin nirvanası olsa gerek. Bundan sonra, benim ya da çevremden herhangi bir insanın Atasun Optik ile bir alışverişi olmayacaktır.

  • Atasun Optik Temsilcisi04 Ocak

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

Ziyaretçi Yorumları