20 Kasım 2015

Atasun Optik Tag Heuer Gözlüğümün Garantisi Bulunamıyor

Hediye gelen Tag Heuer gözlüğümün saplarında erime ve soyulma meydana geldi. Sapların uç kısımlarında ise kopmalar başladı. Gözlüğü garanti kartıyla birlikte alınan mağazaya götürdüğümde benden faturası istendi. Hediye olduğu için faturasının olmadığını söyleyerek, imzalı ve kaşeli garanti kartının ne işe yaradığını sorduğumda cevap verilemedi. Garanti kartına istinaden faturasını bulun dedim, bulamadılar. Satın alma tarihi bilinmediği için kabul edilemezmiş. Gözlüğümün sapları günden güne silgi gibi erimektedir. Ben bu gözlüğün garanti süresi dolmuş dahi olsa üretim hatası olarak kabul edilip tamirini ya da değişimini istiyorum.

Suat 880 Okunma

Cevaplar

 • Suat15 Mart 2016

  Fatura bilgilerini vermemize rağmen sisteminizde bulunamamaktadır. Gözlük Muhittin Gökbulut adına fatura edilmiştir. Sisteminizde faturayı bulamıyor olmanız benim problemim değildir. Zaten talebimin üzerinden 6 ay geçti. Bu süre zarfında ürünün garantisi varsa bile süreyi siz doldurdunuz. Sizden kısa sürede olumlu dönüş alamazsam elimdeki imzalı ve atasun kaşeli garanti kartımla hakkımı tüketici hakem heyetine başvurarak arayacağım.

 • Atasun Optik Temsilcisi14 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Sistem üzerinde bilgilerinize ulaşılamamıştır. Fatura bilgisinde yer alan isim, soy isim bilgisini paylaşırsanız araştırıp bilgi vermek isteriz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Suat08 Mart 2016

  Şikayetimin üzerinden 4 ay geçmesine ve inceleme yaparak sizi bilgilendireceğiz denilmesine rağmen dönüş yapılmamıştır. Bu süre zarfında ürünün garantisi varsa bile onu da doldurdunuz. Sizin gözünüzde hiçbir değeri olmayan garanti belgemle hakkımı tüketici hakem heyetine başvurarak yasal yollardan arayacağım!

 • Suat03 Aralık 2015

  Bu sene dönersiniz umarım?

 • Atasun Optik Temsilcisi23 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön