19 Şubat 2013 #1641524

Atasun Optik Servis Süresi Uzuyor!

26. 8 günü Atasun'dan 209 TL ödeyerek satın aldığım gözlük camları camını silerken kırıldı. Faturasıyla birlikte aldığım şubeye gittim, önce 6 ay içinde kırılmış ve kendi üretimleri olan bu kalitesiz camdan tekrar taktırmak istemediğimi belirtip, farklı bir cam veya para iadesi talep ettim ancak kabul edilmedi. Mecburen aynı camı kabul ettim ancak 3 gün süre verildi. Oysa 6 ay önce camlar satılırken 2 saatte takılmıştı. 3 gün bekleyemeyeceğimi, gözlüksüz çalışamadığımı ve yardımcı olmalarını rica ettim.


Gayet kaba ve ilgisiz davranan mağaza yetkilisi hiçbir şey yapamayacağını söyledi. Bu camlar satılırken verilen sözler ve gösterilen ilgi serviste de gösterilmeli. Güya kalite için ödedik bu parayı.

Selda 389 Okunma

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusuna istinaden sorunu çözülmüştür. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri www.atasunoptik.com.tr

  • Selda19 Şubat 2013

    Merhaba, Sabah erken saatte bir dönüş aldım, en kısa sürede benimle temasa geçileceği yazıyordu, teşekkür edip beklediğimiz söyledim. Ancak saat 15.00'te tekrar hatırlatma yapmış olmama rağmen kimse benimle temas kurmadı. Şikayetçi olduğum 3 günlük servis süresini tamamlamaya kararlı görünüyorsunuz, ama bu benim için şikayet çözme süreci olmayacak.

  • Atasun Optik Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla Atasun Optik Müşteri İlişkileri www.atasunoptik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön