21 Haziran
#12147628

Atasun Optik Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

Yaklaşık 1 yıl önce Hatay ili Prime Mall Antakya Atasun Optik şubesinden Burberry marka kemik çerçeveli numaralı güneş gözlüğünü eşim için aldık. Geçen yıl kullanıma başlamadan bile kemik çerçevenin eğrildiği ve gözlüğün dengesinin bozulduğunu fark ettik. Şubeye getirdiğimizde arkadaşlar atölye ustasına gösterip sorunun hallolacağını söylediler. Daha sonra bu işlem 2 defa daha tekrarlandı. O yazı bu şekilde geçirdikten sonra bu sene yaz başlangıcında gözlüğü garanti kapsamında incelemeye gönderdik. İnceleme sonucu herhangi bir hata olmadığını belirttiler. Biz de Atasun müşteri temsilcisini aradık.


Bize söylenen yapacakları bir şeylerinin olmadığı firma kendi ürününü incelediği ve bu şekilde devam edeceğimizi belirttiler. Atasun Optik gibi kurumsal kimliği olan firmanın sattığı ürünün arkasında olmaması bizi şaşırtmıştır. Şimdiye kadar bir çok gözlük aldığım Atasun Optik'ten bu sorun ve yaklaşımlarıyla nedeniyle artık bir daha gözlük almamaya karar verdim. Sattığı ürünün arkasında durmuyorlar. Bu arada Prime Mall Antakya Atasun Optik şubesi çalışanları yardımcı olmaya çalıştılar. Onları tenzih ederek bu şikayeti oluşturuyorum. Atasun Optik ailesine de başarılar dilerim.

Mustafa Mustafa 2.790 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa19 Ağustos

    İnşallah siz de yaklaşık 1000 TL'ye gözlük alırsınız ve kullanamazsınız. Sonra firmaya iletirsiniz ve sonuç alamazsınız. Bu nasıl kurumsallık? Müşteri odaklı değil sattığınız ürün ve markaları koruma odaklı çalışıyorsunuz. Müşteri de umrunuzda değil. Bir daha kapınızın önünden dahi geçmeyeceğim.

  • Atasun Optik Temsilcisi19 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Tarafımızdan yapılan incelemede üründe üretimden kaynaklı bir hata olmadığı belirlenmiş olup garanti kapsamında işlem yapılamayacağını belirtmek isteriz. Garanti kapsamı Tüketici haklarında da belirtildiği gibi üretimden kaynaklı hataları kapsamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları