16 Eylül 2013 #2014115

Atasun Optik Personel ve Çağrı Merkezi Sorunu Çözmedi!

Atasun Optik' ten gözlüğü alırken "efendim gözlüğünüz 2 sene içinde paramparça olsa bile yenisi ile değiştiriyoruz " demelerine rağmen en ufak bir arızada hemen "kullanıcı hatası" diye size gözlüğün yarı fiyatından fazla fatura çıkartıyorlar. Ne müşteri memnuniyeti hattı ne de mağaza görevlileri hiç bir şekilde konuyu çözemedi. bu "kullanıcı hatası" nın asıl manası bence " kardeşim senin gözlüğüne firma 500 tl fatura çıkardı , e niye firma ödesin git sen öde " dir.


Gerisi nazikçe müşteriyi ödemeye zorlama taktikleridir. Atasun Optik insanları parayı çöpten topluyor falan zannediyor kesinlikle. Başka açıklaması yok bunun. Çözüm mü? Gülüyorum. Benim sorunum çözülmez.

İzzet 219 Okunma

Cevaplar

  • İzzet28 Eylül 2013

    atasun optik buraya ya da farklı yerlere yazılan şikayetler için hep " müşterimizn talebi takibe alınmış olup çözüm için gerekli işlemler başlatımıştır" diyor fakat inandırıcı olmayan bir mail tarak olayı geçiştirmeye çalşıyor.. benim problmim hakkında siteye yukarıdaki cümleyi yazmalarına rağmen arayan bile olmadı.. bunlar tamamen katakullecidir..

  • Atasun Optik Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön