27 Ocak 2014 #2259130

Atasun Optik Özel Cam Diye Sattıkları Cam Ve Çerçeve Hemen Kırıldı!

Yaklaşık 2 ay önce Atasun Optik'ten normal camlardan farklıdır organiktir vs. denilerek fiyatı diğerlerinden daha fazla olan bir gözlük camı ve çerçevesi satın aldık. Fakat bir hafta önce gözlük kullanan kişinin gözündeyken hem camı hem de çerçevesi kırıldı ve biz de aldığımız mağazaya gittik. Fakat mağazadaki kişiler ''bu sonuçta cam tabi ki kırılabilir bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok'' diyerek daha gözlüğü incelemeden nasıl olduğunu sormadan tüm suçu kullanan kişinin üzerine attılar.


Başka gözlükçülere gittiğimizdeyse bize organik, özel cam diye satılan camın sahte olduğunu söylediler. Bu durumda mağdur olan biz olduk. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Kevser 963 Okunma

Cevaplar

  • Kevser31 Ocak 2014

    Özel cam diye 300 lira ödeyerek aldığımız gözlük iki günde elimizde kaldı ama ne bir arayan var ne bir çözüm üreten var hala bekliyoruz inşallah bir cevap gelir.

  • Atasun Optik Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön