15 Şubat
Yorum Yap
#11594573

Atasun Optik Online Alışverişte Yamuk Gelen Gözlük!

Online olarak satın aldığım gözlük kutudan yamuk olarak çıktı. Müşteri hizmetlerinizi aradım ve 48 saat içinde bir bayinize götürürsem değişimin mümkün olduğun söylediler. Sonra sitenizdeki iade ve değişim butonuna bastığımda sisteminiz ürünü geri göndermişim gibi otomatik olarak iade talebimi onayladı, halbuki ürün hala elimde. Eklediğim fotoğraftaki "01.01.0001" şeklindeki tarihten de belli ki sisteminizde bir sorun var. Ben de müşteri hizmetlerini aradım ve yanlışlıkla iade talebi oluşturulduğunu ve ürünü değiştirmek istediğimi söyledim. Ürünü kargoya vermezsem bir sıkıntı olmayacağını, talebin bir öneminin olmadığını söylediler. Sonraki gün Neomarin AVM şubenize gittim, çalışanlar ürün iade olarak göründüğü için değişim yapamayacaklarını söylediler. Ben de tekrardan müşteri hizmetlerinizi aradım ve iade talebini iptal etmelerini istedim, talebin iptal edileceğini söylediler ve 48 saat kuralını tekrar sorduğumda bu sefer o kural önemli değil siz şubemize getirin değiştiririz dediler. Şimdi sorum talebim iptal edildiğinde şubenize götürdüğümde başka bir sürprizle karşılaşacak mıyım? Okuduğum yorumlardan anlıyorum ki 48 saat geçti diyerek değişim yapmayacaksınız. Ürünümün değişimini talep ediyorum.

Gökçehan Gökçehan 1.413 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Gökçehan05 Mart

  Neyse ki ürünü iade olarak aldılar. "Atasun Optik" ismine güvenip almıştım ancak gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Değişim süreci o kadar uzadı ki iade süresini geçirmemek için bir an önce iade ettim. Tekrar buradan alışveriş yapmaya cesaret edemem sanırım.

 • Atasun Optik Temsilcisi28 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden, iade talebiniz işleme alınmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Atasun Optik Temsilcisi25 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Gökçehan25 Şubat

  Ürünü iade etmeye çalışacağım, artık tekrar şubenize gidip sinirimi bozmak istemiyorum. Umarım ürün iade olur. Şimdiki korkum da ürünü iade olarak alıp ücreti iade etmemeniz. Sistemde hata varsa her şey beklenir. Yorumumu okuyan varsa buradan indirimlere kanıp online olarak alışveriş yapmanızı asla önermem! Hatalı, kusurlu ürünleri yolluyorlar sanırım. Gidin şubeden alın, fiyat yüksek olsa da en azından sağlam bir ürün almış olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları