21 Eylül 2017
#9512148

Atasun Optik Müşteri Memnuniyeti Gerçekten Sıfırmış!

Atasun Optik'ten gözlük siparişi verdim. Sipariş söylendiği zamanda teslim edilmediği gibi geç teslimat için bilgi verilmedi. Siparişin gecikmesi ile ilgili aradığımızda ise telefonlara çıkılmadı. Bizzat mağazaya gidildiğinde telefonlara bilerek bakılmadığı söylendi. Sonunda aldıktan yaklaşık iki ay sonra kemik çerçeveli gözlüğüm hiç olmadık bir yerde herhangi bir darbe, düşme, zorlama yokken ortadan ikiye ayrıldı. 15 yıldır gözlük kullanan biri olarak bundan önce hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmamıştım.


Sıradan bir gözlükçüden almış olsam rahatsız olmam lakin Atasun markasına güvenerek aldığım için mağdur olmayacağımı düşündüğüm için çok rahattım. Ancak bugün arayıp kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Kullanıcı ne yapmış da bu hata oluşmuş! Reklamlarda söylendiği gibi müşteri memnuniyeti ve iki yıl garanti filan kesinlikle gerçek değil.

Güven Güven 2.300 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi05 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Kırılma ve çizilmeler kullanıma bağlı durumlar olması sebebiyle garanti kapsamına girmemektedir. Garanti kapsamı tüketici haklarında da belirtildiği gibi üretimden kaynaklı hataları kapsamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

  • Güven05 Ekim 2017

    Sikayetvar.com sayesinde en kısa sürede! (yaklaşık 13 günde) dönüş yaptılar. Ancak yine yeterli açıklama olmaksızın (ne olduğu belli olmayan kullanıcı hatası) talebim ret edildi. Yıllardır müşterisi olduğum gözlükçümü bırakıp sırf markasından dolayı Atasun'u tercih ettiğim için çok pişmanım. 15 yıldır gözlük kullanan biri olarak hiçbir gözlükte başıma gelmeyen burada başıma geldi. Aldıkları paraya yazıklar olsun. Kimseye tavsiye etmiyorum. Reklamlarındaki süslü ifadelere aldanmayın.

  • Atasun Optik Temsilcisi22 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

Ziyaretçi Yorumları