14 Haziran 2014

Atasun Optik Mağaza Personeli Tavırları Rahatsız Edici!

01.06 tarihinde Atasun Optik mağazasında Polaroid babalar günü kampanyasıyla iki gözlük aldım. Rahatsız olduğum için ciddi bir hastalık geçirdiğimden de ikisini de deneme şansı bulamadım. Teşhirde sunulan ürünü istememe rağmen raftaki ürünün satılıp müşteriye verildiği söylendi.

12.06 tarihinde gözlüğü düzgün şekilde takarken ses geldi ve kulağa takılan plastik altındaki ince metalden kırıldığını gördüm. 13.06'da fişiyle mağazaya gittim, kullanım hatası dendi. Tadilata bile alınmak istenmedi!

12 günlük ürün bir defa takılıyor ve kırılıyor. Mağazanın müşterisini korumak yerine, sorunu da anlatmama rağmen böyle rahatsız edici tavır alması, satarken gösterdiği ilgiyi göstermemesi, beni suçlaması çok tuhaf.

Muammer 902 Okunma

Cevaplar

  • Muammer18 Temmuz 2014

    İkinci defa tadilata gitti, sorunu hala mağaza müdürüyle çözmeye çalışıyoruz. Temmuz Ayı'na geldik, hala mağduriyetim giderilmedi.

  • Muammer20 Haziran 2014

    Benle konuyla ilgili firma yetkilisi yada mağaza iletişime geçmemiştir. Bilgilendirme yapılmamıştır.

  • Atasun Optik Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön