Atasun Optik Kusurlu Ürün Hakkında

Gizem Gizem 10 Eylül 2019 12:18

Atasun Optik'ten anneme Armani marka bir optik gözlük hediye aldım. Fiyatı da çok ucuz değildi. Annemin gözü gibi baktığı gözlük tam camlarını silerken ortadan ikiye kırıldı. Çok şaşırdık çünkü herhangi bir darbeye veya düşmeye maruz kalmadan, sadece camını silerken kırıldı.

Atasun Optik' e gittik ve ürün kusurlu olduğu için değiştirip bize aynı ürünün yenisini verdiler. Buraya kadar olması gerektiği gibiydi. Fakat aynı ürün, camlarını silerken aynı yerden tekrar kırıldı. İlk üründe olduğu gibi. Ürünün ayıplı mal statüsüne girmesi gerekirken bir de üstüne Atasun Optik bir önceki olayla tıpatıp aynı şekilde kırılmış gözlüğü ikinci kere değiştirmek istemeyip darbeye maruz kaldığı sert bir yüzeyle temas ettiği ve kullanım şartlarına uyulmadığını belirterek değişimi reddetti.

Kullanım şartlarında, gözlük camının silinmemesi gereken bir ürün zaten ayıplı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bütçemi zorlayarak mutlu bir şekilde aldığım ürünün bu şekilde kusurlu çıkmasından ve Atasun Optik'in (firmayı gerçekten severdim bu olaya kadar) bu şekilde bizi mağdur etmesinden şikayetçiyim. Bu ürünün değişmesi için de elimden geleni yapacağım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler