29 Ağustos 2015
#3598800

Atasun Optik Kusurlu Çerçeveler, Satış Sonrası Müşteri Desteği!

Bundan neredeyse 1 yıl kadar önce Atasun Optik'in Cevahir AVM'de bulunan mağazasından bir adet günlük kullanım için (metal) gözlük aldım ve birde (kemik) bir çerçeve ile yedekledim. Metal çerçeve daha satın alma aşamasında tarafıma sorulmadan, bilgim dahilinde olmadan ve stok kontrolü yapılmaksızın mağaza görevlisi tarafından çerçevenin kusuru örtülmek suretiyle (oje) ile depo da rutuşlanmış olup ve sonrasında durumu fark etmemin üzerine olay çeşitli bahaneler ile geçiştirilmiştir.


Sonrasında ilk kez Atasun'dan alışveriş yapmam, gözlüğü çok beğenmem nedeniyle ürünü teslim aldım ve fakat bu tutumu "Atasun Optik"in kurumsallığına yakıştıramadım...

Kemal Kemal 1.158 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Kemal15 Eylül 2015

  Ve ne ilginçtir ki halen tarafıma konu ile ilgili dönülmedi ve mağduriyetim giderilmedi... Hayır tekrar bir gözlük almak değil olay, ya da beni üzen bu da değil! Bu kadar basit Olmamalı! Ürünler bu kadar kullanışsız olmamalı ve firma satış sonrası hizmetinin ve müşterisinin arkasında Olmalı... Iyi oldu ben yılda 3-5 gözlük alarak ihtiyacımı gidereyim; atasunu zengin edeyim, atasun da bunu Kazanç bellesin... Çok yazık, çok... .

 • Atasun Optik Temsilcisi04 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

 • Kemal01 Eylül 2015

  Gözlük değerlendirme sürecini tamamladı ve sonuç... . Yazık çok yazık... . Ama bunun peşini bırakmayacağım... .

 • Kemal28 Ağustos 2015

  Kemik çerçevem 6.ay da kırıldı ve yeni bir gözlük için bu kez İstinyePark AVM mag. Gittim bir çerçeve beğendim 180 TL karşılığında aldım. Eve geldim 2gün sonra çerceve kulakcıkların yanından camlarda çatlama meydana geldi. Ürünü götürdüm, kullanıcı hatası denildi ve genel müdürlerinin ziyareti sırasında bu durum müşteri memnuniyeti adına giderildi. Ve çok geçmeden 14.08.2015 tarihinde bu kez çerçeve de sol kulak kısmına geçen kulakçık kırıldı ve ürünüm şu an incelemede ve yine müşteri hatası deniyor sonuç ne olacak merak ediyorum. Ben tüm bunlara rağmen geçtiğimiz hafta bir yakınıma adıma bir gözlük daha yaptırdım ve teslim aldım. Atasun mağdur ediyor ve ürünleri dandik, kusurlu onu anladım.

Ziyaretçi Yorumları