14 Mayıs
#11973782

Atasun Optik Kullanılmış Gözlükleri Satıyormuş!

Eskişehir Atasun Optik'ten iki adet güneş gözlüğü aldık. Alırken ve yaptıkları reklamlarda 30 gün içinde koşulsuz değişim hakkınız var deniyor ancak aldığımız gözlüğün birisini değiştirmek için gittiğimizde çok farklı bir yaklaşım gördük.


Aldığımız ürünü farklı mağazadan aldık diye ilk başta bir soğuk baktılar. Daha sonra gözlüğü değiştirmemek adına çok kılcal çok zor görülebilecek çizikler var diye bahane buldular. Gözlüğü alırken raftan teşhir ürünü verildiğini kapalı kullanılmamış gözlük verilmediğini ve en fazla iki üç defa kullanıldığını söylememize rağmen değişim yapamayacaklarını söylediler.


Meğer değişimden aldıkları gözlükleri tekrar rafa koyup satışa sunuyorlarmış. Yani o kadar müşteri memnuniyeti adına reklamı yapan koskoca Atasun Optik kullanılmış gözlükleri satıyormuş. Tabi satarken bunu söylemiyorlar ve değişim için gittiğimizde daha önceden de olabilecek bir sıkıntıyı alıcıya yüklüyorlar. Yazık ancak insanları kandırıyorlar.

Orhan Orhan 992 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi15 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları