13 Ağustos 2015

Atasun Optik Kötü Hizmet İle Süresi Dolan Reçete!

24.07.2015'te sipariş verdim, 30.07.2015'te aldım. Yanlış camı anlatmak için gittim ve doğru camın yapılmasını talep ettim. Kusura bakmayın arkadaş sisteme yanlış girmiş deyip çözüm olarak siparişi iptal ettiler. Olmaz olsun diyerek verdiğim cam çerçeve farkını ve reçeteyi istedim. Bunlar İstanbul merkez tarafından yapılacak size gelince haber veririz dediler. Bugün oldu ne kimse ne yardımcı oluyor ne de reçetemi ve parayı geri alabildim.

En önemlisi reçetenin 15 günlük süresi bitti ve bugünden sonra geçerliliği kalmadığı gibi devletteki çerçeve hakkımı kullanmış oldum. Sonuç olarak Atasun Optik'ten doktor muayene ücreti, çerçeve hakkımı ve ödediğim tutarı istiyorum.

Aydin 729 Okunma

Cevaplar

 • Aydin04 Eylül 2015

  Sn. Şikayetvar, size yazdığım şikayetle ilgili olarak aradılar ve mağduriyetinizi gidereceğiz dediler. Ancak 15-20 gündür Ankara-365 Atasun şubesine gidiyorum geliyorum, telefonla arıyorum. Tamam diyorlar, İstanbul'dan gelince sizi arayacağız diyorlar. Ancak, ne arayan ne soran ve ilgilenen kimse yok şimdi de bilgimiz yok diyorlar. Dolayısiyle, bu şikayetimin tekrar gündeme alınmasını ve sizlerin görüştüğü ilgili kimse bildirilmesini rica ediyorum. Teşekkürler,

 • Aydin18 Ağustos 2015

  Merhaba, bu şikayetimle ilgili firmadan bir yetkili geçen hafta yani 12.08.2015 tarihinde arayıp durum hakkında bilgi istedi ve konuyu çözeceğiz dedi. Bende 16.08.2015 tarihi itibariyle mağduriyetime sebep olan şubeye gittim, evet çözeceğim dediler. Ancak, o gün bu gün ne arayan ne soran veya oldu/olmadı diyen var. Lütfen tekrardan ilginiz ricasıyla. Teşekkürler.

 • Aydin15 Ağustos 2015

  bugün itibariyle arayan soran yok bende kimseye ulaşamıyorum. Yok böyle bir hizmetsizlik, Yazıklar olsun. Bilginize

 • Atasun Optik Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön