sta-4-hoverİyi Çözüm

Atasun Optik Kesinlikle Kurumsal Bir Firma Değil!

Orçun Orçun1 yıl önce

Ocak ayında Hatay İskenderun Prime Mall Atasun mağazasında optik gözlük aldık. Standart bir gözlük yerine satışçı arkadaşlar dünya markası olan Armani bir gözlük önerdiler. Satarken bir sürü özelliklerinden bahsettiler.

Daha üzerinden 6 ay geçmeden ürünün sapları eşimin elinde kaldı. 2 kez garantiye göndermemize rağmen ürünün hasar gördüğünü iddia ettiler. Satarken dünya markası olduğunu 2 yıl garantisi olduğunu, uzun süreli kullanım için en uygun gözlüklerden biri olduğu gibi bir sürü sözler söylerken şimdi neden ürünün arkasında durmuyorsunuz.

Temmuz ayından beri eşim o gözlüğü kullanamıyor bir de bu yüzden mağdur ediyorsunuz! Adı kurumsal ama içi bomboş bir mağaza!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Atasun Optik Logo Atasun Optik 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Tarafımızdan detayları görüşmek için aradık ancak ulaşım sağlanamamıştır. Sizlerle irtibata geçerek tarafınıza bilgi vermek isteriz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Atasun Optik Logo Atasun Optik 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler