23 Haziran 2016

Atasun Optik Kalitesiz Ürünler ve Azami Onarım, Garanti Süresi!

Daha evvel Atasun Optik ile alışverişim olmadığı için yapmış olduğum hatanın göstergesidir.
Yaptırmış olduğum numaralı gözlükte 3 ay içerisinde köşesi ve ince yan çubuklarında boya dökülmesi görüldü.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ürünü almış olduğum şubeye gördüğümde yardımcı olabileceklerini söylediler ve ürünün incelenme süresinin 4 ile 6 hafta olduğunu ve inceleme neticesinde ürün hakkında karar verileceğini söylüyorlar.

Nasıl bir ürün zaten 3 ay (12 hafta) içerisinde boyası dökülmeye başlar ve ürünün arızasını görmek için verdiğimizde 6 hafta bekleriz. Bu bir numaralı gözlüktür ve yerine muadili olmazsa bir işe yaramaz zaten Sanayi Bakanlığı ürünlerin azami onarım süresini mi uzattı da biz bilmiyoruz veya eksik biliyoruz, 4 ile 6 hafta ne demektir?

Sedat 691 Okunma

Cevaplar

 • Sedat23 Haziran 2016

  Hala diyorsunuz ki 20 günü geçebilir bizim incelememiz

 • Atasun Optik Temsilcisi23 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Garanti kapsamında ürünün incelenmesi için bu sürece tabi tutulmalıdır. Bazı incelemeler daha erken sonuçlanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Sedat23 Haziran 2016

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığına şikayet dilekçesini hazırlarken fatura verdiklerini ama garanti belgesi vermediklerini de belirterek hazırlanması gerekiyor. Gözlük çerçevesi 2 sene garantili ve 20 iş gününde onarılır veya değişir.

 • Sedat23 Haziran 2016

  Kuralları tekrar gözden geçirdim gözlük çerçevelerinde süre 20 gün 10 günü geçen onarımlarda malın yerine geçici bir ürün verirmiş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön