Atasun Optik Kalitesiz Çerçeve Üretiyorlar

Esra Esra13 Eylül 16:54

Atasun Optik Marmara Park mağazasından daha 2 ay olmadan gözlük camım ile beraber çerçeve aldım. Çerçeve 2 ay olmadan soyulmaya başladı. Ve basite alınmayacak kadar bütün çerçeve soyuluyor ki çerçeve siyah olduğu için çok komik gözükmeye başladı ayrıca soyulan yerler yüzüme yapışıyor ve yüzümde siyahlıklarla gezmeye başladım. Bu ilk çerçevedeki sorun değil önceki çerçevemi de Atasun Optik ten almıştım o da soyulmaya başlamıştı ve 15 gün çerçeveyi alacağız dediler diye okul zamanı olduğu için vermemiştik. 

Ama bu çerçeve daha 2 aylık bile değil! Ve bize dalga geçerler gibi 15 gün almak zorundayız gözlüğü diyorlar. Benim şu an da o gözlüğü verme gibi bir ihtimalim yok çünkü uzaktan eğitim nedeniyle 7/24 bilgisayara bakıyorum ve gözlüksüz yaşayamam. Bana yeni bir gözlük verin diyorum hayır parasını ödeyemeden vermemem size güvenemem diyorlar. Bana sizin ikinci gözlüğünüz olmak zorunda diyorlar böyle durumlar için. Ne yani ben Atasun optiğin bana hatalı çerçeve vereceğini düşünerek ikinci bir çerçeveye mi para ödemeliyim. Bana bizim yapacağımız bir şey yok firma görmeli diyorlar gözlüğü ama onlar zaten görüyor bana yeni bir gözlük vermeden 15 gün ben gözlüksüz nasıl yaşayabilirim. Telefon gibi düşünün diyorlar ama ben telefonsuz yaşayabilirim gözlüksüz yaşayamam benim gözlük numaram yüksek hayatıma gözlüksüz devam edemem. Bakın benim şu an yeni gözlüğe para verecek durumum yok diyorum iade ederiz başka türlü güvenemeyiz diyorlar size. 

o zaman ben de Atasun Optik'e güvenmiyorum iade edecekler diye. Benim sorunumu çözmek zorundalar daha 2 aylık çerçeve nasıl soyulur ya o zaman bana çerçeveyi satarken diyecekler kalitesiz çerçeve alıyorsunuz diye. 200 lira basite alınacak bir para değil ve ben de sürekli çerçeve değiştiremem. Benim çerçevemi değiştirmek zorundalar ve o süreçte de bana yeni bir çerçeve vermeliler. Bizi aptal yerine koymasınlar 2 aylık çerçeve soyuluyor bas bayağı hatalı çerçeve vermişler bana bunu çözmek zorundalar. Sorunumu çözmezlerse mahkemeye kadar gider bu durum benimle dalga geçemezler hem paramı verip hem de mağdur olan taraf ben olamam!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler