08 Haziran 2016

Atasun Optik İş Bilmezlik

Akhisar novada şubesinden 2 yaşındaki çocuğumuza gözlük aldık. Daha önce Ankara Sakarya cad. Şubesinden memnun kaldığımız için bize yakın Atasun'a gittik, gözlüğü teslim aldıktan sonra gözlük burnun üzerinde durması gerekirken aşağı doğru düşük duruyordu, götürdük tamam yaptık dediler taktik.


Akşam yine aynı sorun tekrar götürdük yaptık dediler yine aynı sorun sonra iade edemezsiniz süre doldu dalga geçer gibi gözlük halen aynı şekilde yapılamıyor. Sırf iade süresini geçirmek için git gel yapıldı, kimse saf değil, yapamıyorsanız söyleyin.


2 yaşında 5 derece gözlük kullanan çocuğun sağlığıyla dalga geçmeye sıkılmıyor musunuz? Biz oraya somadan onca yolu gelip gidiyoruz. 2. konu boy boy afiş kampanya afişi numaralı gözlük alana 2.çerçeve hediye bize gelince "size veremiyoruz, şu an siz bir daha gözlük alırsanız parasını ben cebimden vereceğim" dedi.

Sabahat 612 Okunma

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi08 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön