26 Nisan 2016

Atasun Optik İnceltilmiş Camları Çabuk Kırılıyor

%100 memnuniyetiniz garantimiz sloganlarına karşın Atasun Optik bizi hayal kırıklığına uğrattı. Atasun Optik'ten yaklaşık 260 dolara aldığımız %45 inceltilmiş gözlük temizlerken kırıldı. Araştırmalarım sonunda çok sayıda kişinin camlarının bu şekilde kırıldığını okudum. Benim gibi hiç düşürmeden, gözlüğü sadece temizlerken camının kırıldığını paylaşmışlar. Gözlüğümün fotoğraflarını paylaştığım gibi gözlük camı tam vida yerinden kırılıyor.

Gözlüğü satın alırken kırılmaya karşı garanti olduğu satış temsilcisi tarafından söylenmişti. Garantisi bitmediğinden gözlüğü hemen faturamla Kadıköy Atasun Optik şubesine götürdük. Kesinlikle kırılmaya karşı garanti vermediklerini söylediler. Satarken garantili olduğunu söylemiştiniz diye hatırlatmamıza rağmen sonuç değişmedi. Gözlüğümün faturası duruyor, garantisi devam ediyor ama yeniden 1000 TL'ye yakın para verip yeni cam almak zorundayım.

Volkan 1.393 Okunma

Cevaplar

  • Volkan26 Nisan 2016

    Şikayetimi yayından kaldırmayı reddediyorum. birkaç lira indirim için yaptığım şikayetten vazgeçmem. Atasun optikte satış bitene kadar çerçeve cam her şey garanti kapsamında, satış bitince ise "kullanıma bağlı gerçekleşen durum". Atasun Optik camları çerçeve bağlantısından kırılıyorsa, bu kullanıma bağlı değil, ürünlerinizin kalitesizliği ile ilgilidir. Bu şikayet de herkes görsün diye burada kalacak.

  • Atasun Optik Temsilcisi26 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Kırılmalar ürün satın alınırken bulunmayan ve kullanıma bağlı zamanla gerçekleşen durumlar olduğu için garanti kapsamına girmemektedir. Tüketici Haklarında da optik gözlük camları için bir garanti verilmemiştir. Atasun Optik olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sebebiyle, camlarda kaplama atmalarına karşı 2 yıl garanti vermekteyiz. Gözlüğünüzde yaşanan durum üretim kaynaklı bir hata olmadığı için garanti kapsamına girmemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön