09 Mayıs
Yorum Yap
#10422184

Atasun Optik İade Bilmecesi

Web sitesi üzerinden sipariş verdim bir ürünü yanlış sipariş vermişim yarım saat önce iptalini istedim yeniden almak için ama iptalini yapamıyoruz siz iade oluşturacaksınız diyor. Ürün kargoya verilmemiş bir şey yapılmamış stok bekleniyor denmesine rağmen; ayrıca web sayfanızın her ürünün altında. İade koşulları:
Henüz işleme alınmamış siparişinizi hesabım sayfanızdan siparişlerime ulaşıp, iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz, demesine rağmen; iptalini yapmıyorsunuz. Ben çocuğumun gözlüklerini eşimin gözlüklerini ve babamın, annemin gözlüklerini hep sizden alırdım kayıtları da bakabilirsiniz ilk defa web sayfasından alayım dedim böyle bir şeyle karşılaştım çok yazık bir daha mağazanızın bile kapısından geçmem sipariş numaram 362876.

Yasin 797 Okunma

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi08 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

  • Yasin16 Mayıs

    Yapmaları gereken iptali lütuf ettiler iptal ettiler. Ücret iadesini 15 günde yaparız dediler çok ilginç işin düştüğünde yüzlerini görüyorsun 15 gün sanki bana trilyon para ödüyolar 15 gün diyorlar :) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  • Atasun Optik Temsilcisi10 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler