19 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10809323

Atasun Optik Hatalı Lens, Çözüm Yok!

Atasun'dan aldığım lenslerimden sağ gözüme taktığımda inanılmaz batma yaşadım. Terstir belki diye tekrar denedim asıl o ters oldu batma devam etti. Geçer diye bekledim fakat gözümde kanlanma yaşadım ve inanılmaz acı çektim. Gidip sordum, incelemeye gönderelim ama 90 günde geliyor ve sonuç alınamıyor dendi. Pardon da kör mü olalım? Tek bir tanesi sorunlu diye tekrar ücret ödemek zorunda değilim. Belli ki bir sorun var daha öncekilerde hiç böyle bir şey yaşamadım. Ya iade alınır ya da direkt yenisi verilir. Yoksa gözümün bu hali ile mahkemeye başvuracağım. Göz sağlığı bu farkında mısınız bilmiyorum ama şakaya gelmez.

Selin Selin 1.950 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Selin05 Eylül 2018

    Bugün lensi aldığım mağaza arıyor ve açılmamış ürün ise iade yapabiliriz şirketten bize 90 günde bilgi geliyor diyor. Ya çok affedersiniz de prosedür dediğiniz şey gözlükte, çerçevede olur lenste olamaz. Direkt gözle teması olan şeyin bana zararı olup olmadığını kullanmadan nereden bilebilirim? Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım. Lensi kullandığımda ki gözümün hali, tarihi ile her şeyiyle elimde mevcut. İnsanları aptal yerine koymaktan vazgeçin. Bizde hizmet sektöründe çalışıyoruz ve 90 gün diye bir şey yok yani saçmalıktan başka bir şey değil. Aradığınızda pek kibarsınız çözeceğiz, dönüş yapacağız diyorsunuz hala çözüm yok. Problem değil. Tüketici Hakem Heyeti çözer durumu siz oturduğunuz yerden keyfinize bakmaya, insanların sağlıkları ile oynamaya devam edin.

  • Selin03 Eylül 2018

    En kısa süre dediniz hala dönüş yok. Sanırım sizin kısa süreniz 90 gün. Gerçekten çok kısaymış! İlgileniyor gibi yapıp ilgilenmemeniz gerçekten rezillik. İnsanların sağlığı söz konusu bu kadar sorumsuz olamazsınız.

  • Atasun Optik Temsilcisi28 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler