03 Aralık 2018
Yorum Yap
#11240295

Atasun Optik Gözlükleri Mahvetti!

Oğlumun yeni gözlük reçetesi için Gordion AVM’deki Atasun Optik mağazasına gittik. Burada oğlum için bir çerçeve (ç1) ve inceltilmiş cam ile ikinci gözlük indirimin kampanyasından istifade ederek oğlum için inceltilmemiş (yedek) cam ile eşimin zaten var olan okuma gözlüğü için mevcut camına uygun boş çerçeve (ç2) beğendik ve siparişi vererek ödemeyi yaptık. Bir süre sonra SMS bilgisi ile gözlük ve çerçevemizi almak üzere mağazaya gittik. Oğluma ait olduğunu iddia ettikleri gözlüğü getirdiler, ancak çerçevenin rengi değişikti ve oğlum da çok bulanık gördüğünü söyledi. Ben derecedeki değişme sebebiyle olabileceğini düşündüysem de hem rengin farklı olması, hem de oğlumun göremediği konusundaki ısrarı ile bu çerçeveden emin olup olmadıkları konusunda çalışanları ikaz ettim.


Yaptıkları uzunca kontrollerden sonra gözlüğün yanlış olduğunu, bizim gözlüğümüzün başka birine verildiğini, o kişinin gözlüğü getirmesinden sonra bizi tekrar arayacaklarını söylediler. Bunun üzerine diğer çerçeveye (ç2) eşimin camlarının takılması için eşimin gözlüğünü verdim. 1 saat içinde hazır olacağını belirttiler. 1 saat sonra gittiğimde eşimin eski çerçevesindeki okuma camları sökülmüş ve bir poşete konmuş, o çerçeveye oğlumun yedek yuvarlak hatlı camları kesilerek takılmış ve eşimin yeni çerçevesinde ise demo camlar takılı olarak bana teslim ettiler. Tabii ben oğlumun camlarının kesilerek eski bir çerçeveye takıldığını öğrenince sinirlenerek tepki verdim. Hemen eşimin eski camlarını yeni çerçevesine (ç2) taktılar ama oğlumun camları kesilerek oğluma uymayan eski bir çerçeveye takılmış oldu.


Ertesi gün asıl gözlüğü (ç1) almaya gittiğimde orada olan görevli durumu öğrenince çok üzüldüğünü beyan ederek mağduriyetimizin giderilmesi için en azından oğlumun yedek camlarının aslına uygun şekilde tekrar hazırlanarak adresime kargo ile gönderileceğini beyan etti. Aradan geçen süre içerisinde ne bir özür duyduk, ne de camlar gönderildi. Parasını ödediğim yedek camlar eski ve oğlumun hiç takamayacağı bir çerçevede, hem de eğri bir şekilde kesilmiş olarak enkaz gibi duruyor. Oğlum, yanlışlıkla bir yetişkine verilen ve bu sebeple esnemiş olan çerçeveli gözlüğü kullanıyor. Yaşadığım sinir ve stres yanıma kar kaldı.

Akın Akın 1.935 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi20 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden, ilgili Atasun Optik bayisi tarafından işleminiz ile ilgili yardımcı olunduğu bilgisi teyit edilmiştir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları