28 Temmuz 2015

Atasun Optik Gözlük Hatası!

Gözlüğümü alalı 2 ay oldu gözlüğün vidası gevşemişti ve Atasun Optik'e gönderdim sonra bir türlü sıkıştırmışlar gözlüğün vidasını ve geri aldığımdan 2 gün sonra neredeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında ve 2 kere falan gitti yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

Eda 620 Okunma

Cevaplar

 • Eda30 Temmuz 2015

  Gözlüğümü alalı 2 ay oldu gözlüğün vidası gevşemişti ve atasun optiğe gönderdim geri aldığımdan 2 gün sonra nerdeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

 • Eda30 Temmuz 2015

  Gözlüğümü alalı 2 ay kadar olmuştu gözlüğün vidası gevşemişti ve atasun optiğe gönderdim sonra ve geri aldığımdan 2 gün sonra nerdeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında ve 2 kere falan gitti yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

 • Eda30 Temmuz 2015

  Gözlüğümü alalı 2 ay kadar olmuştu gözlüğün vidası gevşemişti ve atasun optiğe gönderdim sonra bir türlü sıkıştırmışlar gözlüğün vidasını ve geri aldığımdan 2 gün sonra nerdeyse kopacak şekilde gözlüğün sapı oynuyordu ve vidasının tutuğu yer kırıktı, neredeyse 2 aydır yurt dışında ve 2 kere falan gitti yinede tüketici hatası diye geri gönderdiler. Bu yüzden şikayetim var.

 • Atasun Optik Temsilcisi29 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz , Yapılan incelemede kullanıcı kaynaklı hata olması sebebiyle garanti kapsamına girmediği bilgisi alınmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik

 • Atasun Optik Temsilcisi28 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön