23 Aralık 2015

Atasun Optik Gözlük Fiyatları Belli Değil 99-360-900 TL!

Atasun Optik'e gözlük bakmaya pazar günü gittim, istediğim modeli bulamayınca çıkarken danışman çekmeceden bir gözlük çıkardı fiyatı 99 TL dedi, biri ayırdı gelmedi almaktan vazgeçti dedi. Gözlüğün pabuçları yoktu, garantiden takılır sorun değil dedi, gözlük yüzüme çok güzel oturdu tam aradığım gibiydi. Masada ölçülerime sistemden bakarken gözlük ile birlikte kağıtta gözlük 360 TL cam 99 TL imiş yanlış hatırladım dedi. Kasaya gitti 10 dakika sonra gözlük 1200 TL imiş 900 TL' ye düşmüş dedi.

Atasun Optik 444 hatta telefon ile bilgi verdim, birkaç görüşme ve yazışma yaptık. Gözlük satıcısı danışman ile görüştük, barkod olmadığını söyledi.

Burak 7.934 Okunma

Cevaplar

 • Burak01 Ocak 2016

  Atasundan hem güneş hem numaralı birçok gözlük almış eski bir müşteri olarak bu sürecin başlangıcı ve devamında hayal kırıklığına uğradığımı belirtirim. Mağaza elemanınızın maaşından kesinti yaparak müşteri memnuniyeti kriterlerinizin (daha sonra sizlerden öğrendiğim ücretsiz satış) gerçekleştirilmesine vicdanım el vermedi. Yalnız bir müşteri olarak tarafıma hata üstüne hata yapılması, kurumsal ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir şirket söyleminize gölge düşürmektedir. Memnuniyet sözde değil özde olur. Son bugün görüştüğümüz 444 yetkiliniz umit ediyorum bu olaya ciddiyetle yaklaşacak, kamera kayıtlarından da olayın doğruluğu anlaşılacaktır. Diğer bozuk gözlüğüm de cabası. Saygılar.

 • Burak01 Ocak 2016

  Mağazanız ile telefonda görüşeli 1 hafta oldu, call center ile de defalarca görüştük. Satış danışmanınız ayrılan 99 TL olan gözlüğü çıkardı, müşterisi ile ilgilendi, ben bekledim, müşteri gidince oturarak sistemden numara kontrolü yaptı, kutunun içindeki kağıttaki yazıyı görünce yanlış hatırlamışım gözlük 360 TL imiş dedi, kasaya gidip baktığında 900 TL olmuş fiyat değişmiş dedi, mağazanızda standart fiyat uygulamanız olmadığını gördüm. Telefonda görüştüğümüz mağaza müdürünüz başkasına ayrılan ve vazgeçilen gözlüğe ayıran gelirse dedi ben de ayırdığınız fiyattan mı yoksa 900TL'den mi alacak deyince mantıklı bir cevap veremedi. Lütfen kurumsal ilgi bekliyorum. 444 yetkiliniz ciddiyetle ilgilenecek

 • Atasun Optik Temsilcisi31 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz , Mağazamızın detaylı bilgi vermek üzere tarafınıza ulaştığı ancak görüşme sağlanamadığı bilgisi ulaşmıştır. Almak istediğiniz ürünün fiyat detayları ile ilgili size en yakın mağazamız ile iletişime geçmeniz halinde detaylı bilgi verilecektir. Tüm mağazalarımızda standart fiyat uygulamamız bulunmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

 • Burak26 Aralık 2015

  Henüz net bir cevap alamadım, işletme telefon ile aradı çözüm sunulmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön