18 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10681208

Atasun Optik Gözlük Değişim Ve Garanti Eziyeti!

Anatolium Marmara AVM Atasun Optik mağazasından 2 adet gözlük aldım. 1 i optik diğeri güneş gözlüğü, 12.07.2018 tarihinde ödemesini gerçekleştirip siparişleri vermiş oldum ve 18.07.2018 tarihinde mesaj gelerek Atasun Optik'e eşimi gönderdim. Akşam işten gelir gelmez gözlükleri denedim. Güneş gözlüğü gayet güzel şekilde olmuş, ancak optik gözlükte sağ göz sağ taraftan, sol göz sol taraftan, yani dışa bakan taraflardan taşmış, çerçeveye sığmamış ve inanılmaz kötü bir görüntü oluşmuştur. Hemen mağazayı aradım ve mağazaya gitmem gerektiğini söylediler, gözlüğü satarken çok ilgili mağaza çalışanı hanımefendi gözlüğe bakarak hiçbir sıkıntı görmediğini belirtti ve o an mağazadaki diğer müşterisinin yanına gitti, şahsi tribini işe taşıması onu gülünç duruma sokmaktan başka bir şeye yaramadı. Mağazanın diğer çalışanı beyefendi gayet güzel ilgilendi ancak oda sadece savunma kadarıyla, inceltme için ekstra 80 TL ödeme alacaklarını ancak teslim sırasında değil hemen almaları gerektiğini söylediler, ürünleri ilk sipariş sırasında zaten 349 TL nakit ödeme gerçekleştirdim. Bir yere kaçtığımız yok 80 TL ödemeyi illa almamız lazım yoksa ürünü kabul edemeyiz nedir?
Mağaza müdürü olduğu söylenen N** hanımla telefonda görüştüm, en fazla yardımcı olabileceğim durum, gözlüğü alır mağazada bekletirim, ödeme gelince gözlüğü gönderir yaptırırım dedi. Ne anladım bu işten? Daha gözlüğü elime yeni aldım ve beğenmedim, sergilenen tavra bakın, bir de şöyle bir çelişki var mağazada, ilk ürünü alırken hepsini ödedim ben, normalde kapora verebilir daha sonra ürünü alırken ödemeyi gerçekleştirebilirdim. Şimdi bana bahsedilen, fatura kesildiği için ürünü değişime 80 TL'yi almadan gönderemeyiz? En garantisi. Anladım ki Atasun Optik 'te beğenmeme veya değişimde yardım gibi bir durum yok, 2 yıl garanti var diyorlar satarken:) böyle garanti olunca 5 yıl olsa ne olur? Neyse. Sözün özü Atasun Optik bugün yaşadığım tecrübe ile köşe başı gözlükçü dışında hiçbir şeyi yok. Pardon unuttum bir farkı var, satarken çok güler yüzlüler. Çok ilgililer.

Ahmet Ahmet 797 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, En iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak üzere çıktığımız bu yolda, fikir ve yorumlarınız bizim için çok büyük taşımaktadır. Memnuniyetlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Atasun Optik Müşteri İlişkileri

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı30 Temmuz 2018

    Atasun Optik Genel Müdürlüğünden arayarak müşteri memnuniyetini en güzel şekilde Sağlayan başta Emre Bey olmak üzere tüm Atasun Optik Kurumuna teşekkürlerimi sunuyorum. Sorunumda her ne kadar mağdur olmuşsamda, bir o kadar memnun etmeyi başardılar. Teşekkürler Atasun Optik.

  • Atasun Optik Temsilcisi21 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

Ziyaretçi Yorumları