12 Kasım 2018
#11137119

Atasun Optik Gözlük Çerçevesinin Sapları Yamuk!

Atasun Optik Sakarya Serdivan AVM;


Lacoste çerçeve Seiko cam siparişi verdim 1000 ₺ civarı bir ödeme yaptım. 2-3 hafta sonrasında siparişim geldi gözle görülür şekilde (çok bariz) çerçevenin sapları yamuk yüzde yamuk duruyor ki gözlük sadece iyi görmek için değil aynı zamanda iyi görünmek içindir.


Bu sorunu anlattım ve gösterdim teslim aldığım ilk gün, sonrasında akşam mesaj geldi çerçeveniz hazır teslim almaya gittim, hiçbir özür-nezaket cümlesi olmadan M--- isimli çalışandan camlar yerine oturmamış sorun giderildi gibisinden soğuk bir ilgiyle ürünü teslim aldım.


Çok değil 3-4 gün sonra sol camdaki atma/kasma/çıkıntı bu tip bir sorun gözüme çarptı ve yerine oturmadığını fark ettim (geç fark etmemin sebebi yalnızca araç kullanırken bu çerçeveyi kullanıyor olmam) sorunu bildirmek için tekrar gittim optisyen B--- beyle görüşmek istediğimi söyledim ve saçı kırmızı renkli biraz kilolu bir kadın çalışan şu an B--- bey müşteriyle ilgileniyor biz yardımcı olalım dedi en itici şekilde.


Yanında geçen ürünü teslim ederken camlarda sorun olduğunu belirten M*** isimli çalışan var ve ikisi birlikte sorunun nasıl çözüleceğine değil de neden olur anlatmaya başladılar, kemik çerçeveler bu olur sıfıra sıfır cam oturmaz gibisinden bahaneler sundular. 15 yıldır kemik çerçeve kullanıyorum Aston Martin - Persol - Luno- Gucci modelleri kullanmaktayım. İlk kez böyle bir sorun olduğunu duydum.


Cam çerçeveye oturmamış resmen. Çözümleri ise şu şekilde, böyle olur şu sebepten olmuştur vs... Madem sıfıra sıfır oturmuyor neden sağ camda sıkıntı yok dediğimde he orası güzel orada sıkıntı yok diye cevap aldım.


Sonunda optisyen ile görüşüp iade ettim ürünü. Bilgisizlik ve ilgisizlik bir arada. Paramızla rezil oluyoruz arkadaş...

Fatih Fatih 7.236 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi29 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden, ilgili Atasun Optik bayisi tarafından işleminiz ile ilgili yardımcı olunduğu bilgisi teyit edilmiştir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları