16 Ekim 2019
#12796496

Atasun Optik Gözlük Çerçevemi Kırdı!

Atasun Optik' e cam değişikliği için verdiğim çerçevemi kırdılar. Gözlüğü teslim ederken kırdıklarını ben farkına varmadan da söylemediler. Kontrol etmemiş olsaydım eve kırık çerçeve ile dönecektim. Mağaza müdürü sizin kırmadığınız ne malum, belki siz bize kırık verdiniz gibi söylemlerde bulundu. Sonrasında ellerinde kırık aldıklarına dair belge olmadığı için zorunlu olarak kendi mağazalarından belli bir tutarda çerçeve seçebileceğimi söyledi. Kırılan çerçevemin markasında ürün satmadıklarını öğrendim. Kendisine göre kırılan çerçevem zaten çok değerli değilmiş onlar bana jest yapıp daha fazla tutarda çerçeve alabileceğimi söylemişler.
Bunun üzerine şubelerinden çerçeve baktım. Fakat eski çerçevem gibi kullanışlı, rahat ve şık bir çerçeve bulamadım. Aynı zamanda, kendim araştırdığımda kırılan çerçevemin muadillerinin bana önerdikleri fiyatın çok üstünde olduğunu öğrendim. Şube ile görüşüp eğer ki dedikleri kadar ucuza temin edebileceklerse o ürünü almak istediğimi, kendi sattıkları marka çerçeveleri istemediğimi ilettim. Bunun mümkün olmadığını, sadece Atasun'un sattığı marka çerçevelerden alabileceğimi ilettiler. Kırılan çerçevem her ne kadar kullanılmış ve eski de olsa rahat ettiğim bir çerçeveydi.
Özetle cam değişikliği için Atasun'a adımımı atmasaydım halen mutlu mesut kullanıyor olacaktım. Hem çerçevemi kırdılar, hem sürekli sözlü olarak suçlandım, hem de istemediğim kullanamayacağım bir çerçeve verip her şeyin düzeleceğini düşünüyorlar.

Çiğdem Çiğdem 9.527 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları