20 Mayıs
Yorum Yap
#10462483

Atasun Optik Gözlük Aldım Çerçeve İle Cam Arasında Bir Boşluk Oluştu

Şubat ayı içerisinde Atasun Optik Akhisar şubesine giderek 495 TL vererek uzak ve yakın bir arada gözlük aldım. Ancak bir süre sonra çerçeve ile cam arasında bir boşluk oluştu. Şubeye giderek durumu izah ettim ancak çalışanlardan biri dalga geçer gibi gözlükte bir sorun olmadığını ve bütün gözlüklerin aynı olduğunu söyledi. Bu tavrından dolayı biraz tartıştık. Gözlüğü garanti kapsamında değerlendirerek değiştirmek için bıraktım. Nisan ayı içerisinde “Sayın müşterimiz, ürününüz garanti kapsamında farklı bir ürün ile değiştirilecektir. Lütfen yeni ürün seçimi için Novada Akhisar outlet AVM mağazamızı ziyaret ediniz” şeklinde mesaj geldi ve şubeye gittim. Çalışan bir personel bu mesajın herkese standart gittiğini aynı çerçevenin bulunduğunu söyledi. O zaman niye çağırıyorsunuz diyerek Tamam dedim ayrıldım. Mayısın 9'unda şubeden arandım ve gözlüğümü bir arkadaşa aldırdım.

Ahmet 1.377 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet23 Mayıs

    Mayısın 9'unda şubeden arandım ve gözlüğümü bir arkadaşa aldırdım. Baktığımda tamamen farklı bir çerçeve ile karşılaşınca şubeyi tekrar aradım ve yanlışlık olabileceği söylenerek yeni çerçeve beğenmem için çağrıldım. Gittiğimde eski çerçevenin hatalı imalat olduğu için toplatıldığı söylenerek yeni çerçeve beğendim. Tekrar hazır olduğu bildirildi. Ancak şubeye gittiğimde gene farklı bir çerçeve ile karşılaştım. Çalışan kişi diğer çerçevenin cama uymadığı için bu çerçeveye takıldığı söylendi. O sırada dışarıda oturan Şube müdürü yine dalga geçer bir tavırla tamam mı sorun yok değil mi diye sordu. Kendilerine benimle dalga mı geçiyorsunuz benim beğendiğim çerçeve inceydi dediğimde yanındaki çalışan bu çerçeve de ince dedi. Ben de artık yeter uğraşmak istemiyorum ne haliniz varsa görün dedim ancak Tüm Türkiye’ye buradan sesleniyorum. Atasun Optik’ten kesinlikle gözlük almayın.

  • Atasun Optik Temsilcisi21 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

  • Ahmet20 Mayıs

    Atasun Optik mi, çalışan personel mi? İkisinin de önemi yok. Mağdur olan vatandaş.

Ziyaretçi Yorumları