23 Ocak 2014 #2252894

Atasun Optik Gözlüğün Slikon Parçası Bile Bulunmuyor!

Atasun Optik markasına güvendiğim için normal bedelinin 3 katı fazla parayla aldığım Amor marka gözlüğümün silikonlarından biri düştü. Değiştirmek için gözlüğü aldığım mağazaya gittim, bu silikon ellerinde olmadığı için gözlüğüm merkeze gidecekmiş.


Bunun içinde onarım süresi olarak 5 gün dediler! Madem bu gözlüğün parçasında sıkıntı var niye satıyorsunuz? Benim iş yerim İstanbul da, ben İzmit'te oturuyorum. İş çıkışı 70 km. araç kullanıyorum. Civatası bile olmayan sadece 10 saniye sürecek bir işlem için 5 gün gözlüksüz kalmak ne demek?


Sadece adına güvenip ürün almayın, başka bir şey demiyorum.

Yilmaz 208 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz30 Ocak 2014

    2 defa mail atmama, memnuniyet hattını aramama,buraya şikayet yazısı yazmama rağmen hiç kimsenin arayıp sormaması ve hala gözlüğü o şekilde kullanıyor olmamdaki üstün başarısından dolayı ATASUN OPTİK yetkililerini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum... Bu %100 Memnuniyet Hattı 444 6785 sanırım arayıp küfür edip mutlu olmak için kullanılıyor, onun dışında bir işe yaradığı yok... Bu saatten sonra arayıp sormayın sakın burada yazamadığım her şeyi arayan kişiye büyük bir zevkle söylerim...

  • Yilmaz27 Ocak 2014

    Ankette firmanın şikayetinize karşılık ürettiği çözüm ile ilgili sorular sormuşsunuz ama firma benim yalan söylediğimi ima eden bir mail dışında geri dönüş bile yapmadı.

  • Atasun Optik Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön