23 Mart 2016

Atasun Optik Gözlüğün İncelemeye Alınması!

Eşimin ve oğlumun hediye olarak aldıkları güneş gözlüğümün vidası düştüğü için tadilatının yapılması için Forum Bornova Atasun Optik'e teslim ettim. Hemen dönüş yapıp gözlüğü teslim aldım.


Takmak için gözlüğün saplarını açarken orta kısımdan kırıldı. Vidanın değiştiği taraf çok sıkıştırıldığı için açınca kırılmaya neden oldu. 10.06.2015'de gözlüğümü incelenmesi için mağaza teslim ettim. Teslim tarihinden tam 2 ay sonra gözlükleri temin ettikleri Merve Optik'ten bir yazı geldi. İnceleme sonucuna göre kullanım hatası diye red geldi.


Fakat Merve Optik'i aradığımızda ise incelemek için gözlüğü tekrar istediler. Atasun Optik'e gözlüğü eylül ayında tekrardan inceleme için bıraktım ve çağrı hattını da bu konuda bilgilendirdim. Ama maalesef ne Merve Optik'ten ne de Atasun Optik'ten kimse dönüş yapmadı. Üzerinden 6 ay geçti. Atasun bu duruma çözüm olmamasında dolayı şikayetçi olduğumu bildiririm.

Mustafa 748 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Mart 2016

    Atasun optiğe teşekkür yazmak istemiyorum. Şikayet edilince gerekli ilgi gösterildi. Fakat Forum Bornova mağaza çalışanlarından Derya hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Mağaza müdürü tarafından gösterilmeyen ilgiyi ki daha öncesinde de kendisi ilgilenip sonuçlandıracağını belirtmişti sağ olsun Derya hanım gösterdi. Bende mağazacı olduğum ve uzun yıllar mağaza müdürlüğü görevinde olduğumdan mağaza müdürünün bu durum karşısındaki ilgisizliği hiç hoş değildi. Firmanın Derya hanıma özellikle benim adıma teşekkür iletmesini rica ederim.

  • Atasun Optik Temsilcisi24 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz , Mağazamızı ziyaret etmeniz halinde işleminizle ilgili size yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla Atasun Optik Müşteri İlişkileri

  • Atasun Optik Temsilcisi23 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön