26 Aralık 2018
#11359939

Atasun Optik Gecikme

23 Aralık Pazar günü Atasun Optik'ten 3 çerçeve 4 optik cam aldım, dünya kadar para verdim. Hiç birisi özel olmayan camlar ne zaman olur dediğim de SMS ile haber gelecek pazartesi olabilir denildi, pazartesi olamazsa Salı olur olur deyip sipariş verdik. Çarşamba akşamı sadece 1 adedinin hazır olduğuna dair haber geldi, diğerleri için özür dileyip sizi bilgilendireceğiz diyorlar. Ne zaman hazır olacağına dair hiç bilgi yok! Dilerlerse aylarca böyle sallayabilirler.


Ben seyahate çıkabilirim, keyiflerine göre hazır edecekleri gözlükleri aylarca sonra alabilirim veya bu arada şirket iflas eder hiçbir şey alamayabilirim, her şey mümkün.
Eşimin gözlüğünde de aynı şeyi yapmışlardı, ders almayıp tekrar gittik ama bu sondur.
Sinir sahibi olmak istemeyen gitmesin, benim düştüğüm hataya düşüp teslim almayacağınız veya kesin teslim günü verilmeyen bir ürünün parasını da asla önceden ödemeyin.

Ahmet Ahmet 1.239 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet18 Ocak 2019

    Kim ne zaman aramis da ulaşamamış? Bir ayın sonunda 3. Partide son gözlüğümü teslim etmeden önce arayıp ulaştınız, özür dileyip gözlüğü teslim almaya geldiğimde Bemi memnun edeceğinizi söylediniz. Mağazaya gittiğimde yüzüme bakacak birini bulmak bile problem oldu. Bunların hepsini de sonradan beni arayan kişiye anlattım. Ben aksi birisi filan değilim, tam tersine ama siz komik denecek kadar kötüsünüz. Size tavsiyem Arap’Lara güneş gözlüğü satmaktan başka bir is yapmayın Çünkü beceremiyorsunuz.

  • Atasun Optik Temsilcisi18 Ocak 2019

    Değerli Müşterimiz, Tarafımızdan detayları görüşmek için aradık ancak ulaşım sağlanamamıştır. İlgili Atasun Optik bayisi tarafından işleminiz ile ilgili yardımcı olunduğu bilgisi teyit edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler