05 Şubat 2014 #2277383

Atasun Optik Garantili Ürün Tamirat Sorunu Ve İlgisizlik!

Atasun Optik'ten 09.07.2013 tarihinde almış olduğumuz çerçevesiz gözlük Aralık ayı içinde vida bağlantı noktasından çatlama yaptı. Mağazayla kurduğumuz irtibat neticesinde söz konusu cam değiştirildi. Fakat cam Ocak ayında aynı noktadan tekrar çatlama yaptı. Mağazaya gittiğimizde ürünün garantisi devam etmesine rağmen yardımcı olamayacaklarını, ücret ödememiz gerektiğini söylediler.


Konu ile ilgili olarak son 1 hafta içinde müşteri hizmetlerine bir kez mail yoluyla, üç kez de telefonla iletişime geçmeme rağmen ve her seferinde konuyu merkeze ilettiklerini en geç 24 saat içinde bize dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen hiçbir dönüş yapılmadı.


Her seferinde bu gözlüğün aksesuar amaçlı kullanılmayıp dereceli bir gözlük olduğunu belirttiğim halde çok ciddiyetsiz bir tavırla karşı karşıyayız.


Garantisi devam eden ürünümüz için yardımcı olunmadığı gibi, müşteri hizmetlerinin de bu tavrı karşısında söyleyecek söz bulamıyorum.

Ebru 280 Okunma

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, çözüm için gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri %100 Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön