20 Şubat 2013

Atasun Optik Garanti Çelişkisi!

M. köy Atasun şubesinden 16. 02. 2011 tarihinde bir gözlük aldım. Satış yapan arkadaş 880 TL ye (ki o zaman bir maaşımdan daha fazlaydı bu para) çerçevenin ömürlük olduğunu söyleyip bir gözlük sattı.(her ne kadar böyle durum ve ürünlerde 2 sene garanti süresini bilmeme rağmen arkadaş çok ikna edici bir şekilde beni inandırdı) Yaklaşık 1 ay önce ortasından kırılan gözlüğümü bugün götürdüğümde 2 senelik garanti süresinin dolduğunu, dolmasa bile ortasının(köprü diyorlar) garantiye dahil olmadığını söylediler ve kabul etmediler.


İnandığım için suçlu ben miyim , yoksa satış için her şey yapılabilir mi ? Giden paraya değil ama insanlara yanlış söylenmesine tahammül edemiyorum.

Ali 485 Okunma

Cevaplar

  • Ali12 Nisan 2016

    arkadaşlar selam, aradan bu kadar zaman geçmiş olmasına rağmen hala bana bir dönüş yapılmadı, bilginiz olsun istedim:)

  • Ali21 Haziran 2013

    Arkadaşlar lütfen tarihe dikkat eder misiniz. 20 Şubat 2013. Ve o günden bu yana; değil ilgilendiklerini belirten, yanlış anlamışsınız , sizden kaynaklı olabilir mi... gibi bir yorum dahi almadım. Reklamlara kanmayın lütfen..

  • Atasun Optik Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla Atasun Optik Müşteri İlişkileri www.atasunoptik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön