13 Kasım 2018
Yorum Yap
#11141767

Atasun Optik Fatura Sorunu Var!

Annem sağ gözünden katarak ameliyatı oluyor sağ göz caminin değişmesini istiyor. İzmir Çiğli Kipa AVM'nin içindeki Atasun Optik'e gidiyoruz ve gözlük değişiyor olaylar zinciri bundan sonra başlıyor annem 2 ay sonra bu sefer sol gözden ameliyat oluyor bu sefer solunda değişmesi lazım ama sayın mağaza yetkilileri devlette biz ilk gittiğimiz zaman iki cami değiştirdiklerini söyleyip beyan verdikleri için ikisini değiştirdikleri de şüpheli diyorum.


Çünkü fatura da değiştirdikleri cam ile ilgili ne bir seri numara var ne de bir kaydı olmadığı için bilmiyoruz. 20 lira gibi bir ücret karşılığında alırız diye beyan veriyorlar şimdi siz bizi mi kandırmış mı oluyorsunuz yoksa devleti mi ben onu anlamadım. Atasun Optik'e bir çizgi çevremde muhabbeti döndüğü zaman Atasun Optik'e gitme de nereye gidersen git mantığını yerleştirmek için sonuna kadar uğraşacağım.

Volkan Volkan 1.934 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi29 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Tarafımızdan detayları görüşmek için aradık ancak ulaşım sağlanamamıştır. Sizlerle irtibata geçerek tarafınıza bilgi vermek isteriz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları