28 Ağustos 2013 #1980631

Atasun Optik Fatura Konusunda Mağdur Ediyor!

Atasun Optik firması var olan sorunumuzu çözümlemiş gibi davranıyor fakat sorunumuzun çözümlenmemiştir. Ben zaten faturayı bulamadığımızı ve Atasun'un firmasının sisteminde bulmasına rağmen ve buldukları faturayı aslı gibidir yapabilecekleri halde yapmamaları yüzünden ailem mağdur olmuş durumdadır. Sattığı malının arkasında duramayan bir firmadan bahsediyorum.


Kesinlikle artık bu firmadan alışveriş yapmayacağım ve çevremdeki tüm tanıdıklarımın da yapmamasını sağlayacağım.

Özlem 149 Okunma

Cevaplar

  • Özlem01 Eylül 2013

    Vergi mevzuatı şirketler için gecerlidir.Bu işlem fatura kayıtlarınızda zaten mevcut ve biz şahıs olarak gözüküyoruz dolayısıyla sizin bahsettiginiz vergi mevzuatı sahislar için geçerli değildir.Israrla Atasun optik olarak haksızlığınızı bize diretiyorsuz.Firma olarak çözüm degil çözümsüzlük üzerine oluşan bir yönetim tarzınız var,bundan sonra Sizinle bu iş çözülemiyeceğinden tüketici haklarına başvuracağım.

  • Atasun Optik Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Özlem Ös, Sizleri daha önce şikayetiniz üzerine bu konuda bilgilendirmiştik. Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş ve orijinal olup, 2 yıl garantilidir. Yaşadığınız herhangi bir problemde gözlüğünüzün garanti belgesi ve faturası ile size en yakın Atasun Optik mağazasına giderek şikayetinizi bildirmenizi rica ederim.Gözlüğünüzün tadilatı yada değişimi ile alakalı uzman ekibimizden en doğruyu bilgiyi alacaksınızdır. Uzman ekibimiz hizmet noktalarımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Fatura ibraz edilemeyen ürünler için vergi mevzuatı sebebiyle işlem başlatılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön