02 Kasım 2016 #6838680

Atasun Optik Değil İlgisiz Optik!

22.10.2016 Cumartesi günü Atasun Optik'ten aldığım gözlüğü daha 2 sene olmadan gözlüğümün çerçevesi küflendiği için aldığım mazağa olan Yahyakaptan Arasta Park şubesine gittim. Bana gözlüğün ''İstanbul'da ki merkeze gideceğini 15 gün sürebilir'' dediler. Salı günü telefonla bana ''gözlük için değişim çıktı'' dediler. Şubeye gittiğimde bana çöpe atılması gereken eski adı çerçeveler gösterdiler bende kabul etmedim. Bana ''İstanbul'dan aynı çerçeveyi getireceğiz'' dediler.


2 haftadır İstanbul'dan Kocaeli'ye çerçeve gelecek. Bana geçici çerçeve vermediler ve şu an gerçekten hiçbir şey görmüyorum net bir şekilde 1.11.2016'da şube gittim. Orada kaba 2-3 çalışan ''bilmiyoruz gelirse veririz uğraşamayız belki cumartesi gelir'' gibi laflar söylüyorlar ve ne zaman geleceğini bilmiyorlar. Satarken hoşgörülü ama satış sonrası hizmet 0. Konuyu dahada ileriye taşıyacağım. Atasun mu hayır asla.
Takip Numarası: ATS-04***

Nabi 1.997 Okunma

Cevaplar

  • Nabi03 Kasım 2016

    Çerçeve uzun uğraşlar sonunda geldi ama gelen çerçevede istediğim çerçeve değildi yamuktu. Camları takan becereksiz eleman camlarıda otuturturmadı gıcır gucur ses çıkıyor. Hiç menun kalmadım.

  • Atasun Optik Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşanılan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön