11 Mayıs
Yorum Yap
#10428744

Atasun Optik Çok Sorumsuz!

3 Mayıs Perşembe günü Atasun Optik'ten Michael Kors optik gözlük sipariş verdim. Ürünün 3 gün sonra geleceğini söylediler. 9 Mayıs'ta aradım yarın gelip gözlüğü alacağım dedim. Bugün gözlük mağazamıza kargolanır gelip alabilirsiniz dediler. Dün yani 10 Mayıs'ta Canpark AVM'ye biraz yürüme mesafem olduğu için gitmeden aradım ve gözlük hazır değil bugün içinde gelir dediler. Saat 12 idi. Bende işim olduğunu eğer gözlük kesin gelecekse işimi iptal edip bekleyeceğimi söyledim. Ama kesin bilgi verin dedim. Sizi 2'de arayacağız dediler. Saat 2 oldu kimse aramayınca ben aradım. Hanımefendi gözlük başka mağazaya gitmiş yarın kesin ulaşır dediler. Bende tekrar gelemeyeceğimi evime kargolayabilirler ise kargo istediğimi söyledim. Tabii olur dediler. Bugün mesaj geldi ürünü gelip alabilirsiniz diye. Mağazayı aradım otomatik gelmiştir adresinizi yazın gönderelim dediler. Adresimi verdim kapattım. 5 dakika geçmeden.

Elif 1.327 Okunma

Cevaplar

  • Atasun Optik Temsilcisi11 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Telefonda da yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden,ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri

  • Elif11 Mayıs

    Az önce yazım sığmadığı için yeni şikayet altında devam ediyorum. Beni tekrar arayıp hanımefendi sizden imza almamışız o yüzden sizin gelmeniz gerekiyor dediler. Bende işi gücü olan bir insanım. Onların beni kukla gibi yönlendirmesini bekleyemem öyle değil mi? 540 TL'ye gözlük aldım alacağıma da pişman oldum! Böyle sorumsuzluk görmedim. 3 gün dediler 8 gün oldu. 16 Mayıs'a kadar gitme imkanım yok. Numaralı gözlük kullan dediler ortada gözlük yok. İlgisizliğine Teşekkürler Atasun Optik?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler