30 Haziran 2015

Atasun Optik Çizilmeye Karşı Garanti Verilen Cam Değişmedi

Atasun Optik'ten almış olduğum numaralı gözlük camı çizilmez, leke tutmaz diye önerileri üzerine normal camlardan çok daha fazla bir ücret ile satın aldım. Almış olduğum camın 3 ay sonra çizildiğini fark ettim. Almış olduğum mağaza değiştiremeyeceklerini söyledi. Atasun Optik müşteri hizmetleri hattını arayarak durumu anlattım. Müşteri hizmetleri de duruma maalesef çözüm üretmedi. Çizilmez, leke tutmaz dedikleri cam çiziliyor'sa leke tutuyorsa neden bu kadar ücret ödeyelim ki? Asla Atasun Optik'ten çizilmez leke tutmaz denilen camları almanızı tavsiye etmiyorum. Verilen garanti gözlüğü satana kadardır. Bence gözlük kurumsal firmalardan değil mahallemizdeki optikten alınma.

Ferit 497 Okunma

Cevaplar

  • Ferit03 Temmuz 2015

    Ne incelemesinden bahsediyorsunuz aynı incelemeyi şubenizde yaptı ama verilen taahhüt yerine getirilmedi kullanıcı hatası denilerek geçiştirdiler.

  • Atasun Optik Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla. Atasun Optik Müşteri İlişkileri Memnuniyet Hattı: 444 6785

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön